Stovyklavo Grabupių pradinukai

Grabupiu stovykla P1010854Vaikų vasaros poilsio stovykla „Draugaukime“ Grabupių mokykloje vyksta jau 7 metus. Taip siekiame užtikrinti vaikų užimtumą ir turiningą laisvalaikį vasaros atostogų metu.

Stovykla prasidėjo birželio 2 d. Mokiniai kūrė stovyklos dainą, emblemas, saugaus ir gražaus elgesio taisykles, paminėjo Vaikų gynimo dieną, piešė kreidelėmis ant asfalto. Su dideliu susidomėjimu žiūrėjo F.Bajoraičio viešosios bibliotekos būrelio spektakliuką „Beveik arkliukas“. Stovyklautojai dalyvavo ir muzikinėje karuselėje, kūrė inscenizacijas, žaidė įvairius sportinius žaidimus.

Vaikai nekantraudami laukė susitikimo su Šilutės miškų urėdijos miškininkais. Kartu su jais užkūrė draugystės laužą, kepė dešreles, žaidė futbolą. Su girininku Edvardu Dvyliu stovyklautojai aplankė pavasarį iškeltus inkilus ir stebėjo kokie paukščiai juose apsigyveno, tvarkė Grabupių miškelio poilsiavietę. Didžiulį įspūdį paliko apsilankymas Šilutės durpių įmonėje UAB „Klassmann – Deilmann Šilutė“. Apžiūrėti Aukštumalos pelkę ir durpių laukus vyko įmonės traukinuku, daug sužinojo apie durpių gamybą.

Stovyklautojai aplankė ir Šilutės hidrometeorologijos stotį, susipažino su meteorologo profesija, pamatė orų matavimo prietaisus: termometrus, kritulmačius, vėjarodžius, prietaisus debesų aukščiui matuoti. Vyko ir į Klaipėdos jūrų muziejų – delfinariumą, kur stebėjo delfinų pasirodymus, tyrinėjo augalus kopose.

Stovyklautojai sužinojo, patyrė ir pamatė daug įdomių dalykų.