Stringa daugiafunkcio sporto komplekso statybos pradžia

sporto kompleksas_1Šilutės savivaldybės administracija jau nebesitiki, kad daugiafunkcio sporto komplekso Rusnės gatvėje statybos bus pradėtos šiemet, nes nepavyksta baigti viešųjų pirkimų.

Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Janina Valienė politikus informavo, kad yra gautas Kūno kultūros ir sporto departamento raštas, jog Šilutės m. daugiafunkcio sporto komplekso statybai asignavimai sumažinti 155 000 eurų. Šilutės r. savivaldybės tarybos Socialinių reikalų komitete Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis paaiškino, kad finansavimas sumažintas Savivaldybės iniciatyva, nes susitarta, kad tos lėšos bus perkeltos į kitų metų biudžetą.

Pasak S.Šepučio, buvo paskelbti daugiafunkcio centro statybos darbų viešieji pirkimai, tačiau nugalėtojas dar nėra žinomas, procedūros užsitęsė.

Savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Eglė Limbienė „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad daugiafunkcio sporto komplekso Rusnės g. 8 statybos darbų konkurso nugalėtojas gali paaiškėti tik po 1,5 ar 2 mėnesių.

Konkurse dalyvavo 8 įmonės, dabar vyksta konkurso dalyvių patikra. Pasak E.Limbienės, Iš pradžių bus atrinktos 5 pajėgiausios įmonės, galinčios įgyvendinti projektą, o vėliau iš jų ir bus atrinkta įmonė, kuri projektą pasiūlys įgyvendinti palankiausiomis Savivaldybei sąlygomis – mažiausia kaina.

E.Limbienė sakė, kad viena įmonė apskundė konkurso sąlygas teismui, tačiau teismas leidžia Savivaldybei toliau vykdyti konkurso procedūras.