Studentai kviečiami į jaunesniųjų karininkų vadų mokymus

kariaiKrašto apsaugos ministerija atnaujina jaunesniųjų karininkų vadų mokymus aukštųjų mokyklų studentams ir kviečia teikti prašymus dalyvauti atrankoje į šiuos mokymus. Atrinkti kandidatai karinius mokslus pradės mokytis nuo rugsėjo 1 dienos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Jaunesniųjų karininkų vadų mokymai aukštųjų mokyklų studentams ir absolventams – tai galimybė per trejus metus įgyti dar vieną – karininko – profesiją. Baigusieji Jaunesniųjų karininkų vadų mokymus įgis dar vieną specialybę ir jiems bus suteiktas karinis laipsnis.

Mokymai trunka trejus metus. Aukštųjų mokyklų studentai kartą per savaitę (savaitgaliais) mokosi karybos teorijos, kurią taip pat pritaiko ir lauko pratybose, trunkančiose vidutiniškai dvi savaites ir vykstančiose vasaros atostogų metu.

Mokymų metu visi dalyviai aprūpinami karine apranga ir reikalinga amunicija, dalyviams mokama nustatyto dydžio maitinimosi išlaidų piniginė kompensacija (5.4 EUR per dieną arba aprūpinama maistu) bei numatytos išmokos buitinėms išlaidoms.

Svarbu!

Vykdami į Regioninį karo prievolės ir komplektavimo skyrių ar poskyrį su savimi turėkite:

– Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelė arba pasas);

– 2 nuotraukas (3×4 cm dydžio);

– dokumentus įrodančius, kad mokotės aukštojoje mokykloje arba ją jau baigėte (jeigu studijuojate 2 arba aukštesniame kurse, tuomet reikalinga ir pažangumo pažyma);

– Karinį liudijimą (jei turite);

– Vairuotojo pažymėjimą (jei turite);

– SoDros pažymėjimą (jei turite);

– Banko sąskaitos numerį.

Susidomėję kreipkitės į Regioninius karo prievolės ir komplektavimo skyrius ar poskyrius, kurių kontaktus rasite nuorodoje http://www.karys.lt/kontaktai.html, arba skambinkite nemokamu telefonu 8 800 12340.

Daugiau informacijos rasite čia.