Studentės Justinos Šikšniūtės žudikas iš psichiatrijos ligoninės grąžintas į tardymo izoliatorių

 budelis imbraso nuotrPsichiatrai baigė tirti Justinos Šikšniūtės išžaginimu ir žiauriu nužudymu įtariamo Valdo Jankausko psichiką. Jaunuolis iš Utenos psichiatrijos ligoninės grąžintas į Šiaulių tardymo izoliatorių.

Siųsti V.Jankauską į Uteną prireikė po nesėkmingo Klaipėdos psichiatrų ir psichologų bandymo ištirti jo psichiką. Jaunuolis kaip įmanydamas areštinėje vengė kontaktuoti su specialistais. Utenoje jam buvo atliktas stacionarus tyrimas.

„Galiu patvirtinti, kad V.Jankauskas grąžintas į tardymo izoliatorių. Tai reiškia, kad tyrimas atliktas ir rašomos ekspertizės išvados. Tik tuomet, kai bus surašytas ekspertizės aktas, aš žinosiu, kokia V.Jankausko psichinė būklė“, –  pasakojo tyrimą kuruojantis prokuroras Aurelijus Stanislovaitis.

20-metė Klaipėdos universiteto studentė J.Šikšniūtė lapkričio 16 dieną išvažiavo iš savo senelių namų Saugų kaime internetu išsirinkta pakeleivinga mašina. Ją pavežėti pasisiūlė V.Jankauskas. Tačiau nuvežęs tik dalį kelio jaunuolis pratrūko žiaurumu ir sumušė iš mašinos bandžiusią sprukti merginą, ją išžagino ir pasmaugė. Merginos kūną V.Jankauskas paliko Macikų kaimo laukuose netoli savo namų, paslėpęs po šakomis ir lapais.

Jeigu įtariamasis bus pripažintas kaltu, jam gresia kalėjimas iki gyvos galvos.