Studentės žudikas V.Jankauskas siunčiamas į psichiatrijos ligoninę

jankauskasRespublikinė žiniasklaida informuoja, kad Klaipėdos apylinkės teismo sprendimu studentės Justinos Šikšniūtės išžaginimu ir žiauriu nužudymu įtariamas šilutiškis Valdas Jankauskas iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus siunčiamas į Utenos teismo psichiatrijos skyrių. Gerą mėnesį psichiatrai ir psichologai tirs jo psichiką.

Siųsti V. Jankauską į Uteną prireikė po nesėkmingo Klaipėdos psichiatrų ir psichologų bandymo ištirti jo psichiką. Jaunuolis kaip įmanydamas areštinėje vengė kontaktuoti su specialistais.

Dabar jam Utenoje bus atliekamas stacionarus tyrimas.

„Klaipėdos specialistai tyrėjams atsakė, kad iš vieno susitikimo su įtariamuoju jokių išvadų apie jo psichinę būklę padaryti negali ir rekomendavo įtariamąjį stebėti stacionare. Visa surinka medžiaga bus perduota Utenos psichiatrams ir lauksime jų išvadų”, – apie pokyčius studentės nužudymo byloje pasakojo tyrimą kuruojantis prokuroras Aurelijus Stanislovaitis.

20-metė Klaipėdos universiteto studentė J.Šikšniūtė lapkričio 16 dieną išvažiavo iš savo senelių namų Saugų kaime internetu išsirinkta pakeleivinga mašina. Ją pavežėti pasisiūlė 23 metų šilutiškis V.Jankauskas. Tačiau nuvežęs tik dalį kelio jaunuolis pratrūko žiaurumu ir sumušė iš mašinos bandžiusią sprukti merginą, ją išžagino ir pasmaugė. Merginos kūną V.Jankauskas paliko Macikų kaimo laukuose netoli savo namų, paslėpęs po šakomis ir lapais.

Jeigu įtariamasis bus pripažintas kaltu, jam gresia kalėjimas iki gyvos galvos.