„Studio figura“ – nauji masažai ir SPA procedūros

P1190322Spalio 4 d. suėjo metai, kai Šilutėje duris atvėrė sveikatingumo klubas „Studio figura“. Gimtadienio dieną šios studijos Šilutėje savininkė Loreta Nedzinskienė klientus pasitiko siūlydama įvairias nuolaidas ir naujas grožio bei sveikatinimosi procedūras.

Masažai stangrina kūną

L.Nedzinskienė pasakoja, kad per šiuos metus „Roll shape“ masažus Šilutėje išbandė labai daug žmonių, susidarė ir nuolatinių klienčių ratas. Kai kurios moterys masažų kursą lankė po kelis kartus. Nors dauguma klienčių yra moterys, tačiau šias procedūras yra išbandę ir vyrai. „Nei lyties, nei amžiaus cenzo nėra“, – šypsosi L.Nedzinskienė. Vyrai taip pat dažnai savo moterims perka ir dovanų kuponus.

„Roll shape“ masažų, kurie atliekami specialiais aparatais, poveikis sveikatai yra labai įvairus. Šių užsiėmimų metu, kūnas tampa stangresnis, sumažėja celiulitas, pagerėja raumenų tonusas. Pasak L.Nedzinskienės, dažniausiai po 5 ar 6 masažų moterys pastebi, kad oda tapo lygesnė ir stangresnė. Kita grupė žmonių į masažus ateina profilaktiškai, kad suaktyvintų limfos tekėjimą, kraujotaką, žarnyno darbą, sumažintų galūnių šalimą bei pagerintų miegą.P1190317

Naujos kūno SPA programos

L.Nedzinskienė pristatė ir naujas procedūras, kurios bus atliekamos rankomis: viso kūno aromaterapinius bei sveikatinančius masažus, įvairias kūno SPA programas bei depiliaciją vašku ir cukrumi, enzimų terapiją.

Enzimų terapija prilygsta foto arba lazerio epiliacijai. Šios nepageidaujamų plaukelių šalinimo procedūros ilgainiui stabdo plauko augimą, gerina odos būklę, sumažina į odą įaugančius plaukelius. Atliekama nuolat, ši epiliacija sukelia vis mažesnį diskomfortą.

Įvairių kūno SPA procedūrų metu, kūnas įvyniojamas į jūrinės kilmės gelį, jūros vandenį, dumblius arba „cello“ gelį. Dvi „Geros savijautos“ SPA programos skirtos pamaitinti odą, prisotinti ją mikroelementais ir suteikti jai tonuso. Trys kitos kūno SPA programos skirtos kūnui stangrinti bei liekninti. Nuo spalio mėnesio pabaigos salone bus atliekamas ir vakuuminis masažas su naujos kartos „Starvac“ aparatu.