Su artėjančiomis šventėmis sveikino „Žiemos šokis 2014“

ziemos sokis ateneŠilutės kultūros ir pramogų centre savo gerbėjus su artėjančiomis šventėmis pasveikino ir įkaitino trys garsiausi mūsų miesto šokių kolektyvai: „Atėnė“, „Žvaigždūnė“ ir „Lūgnė“. Kasmetinis jų kalėdinis renginys „Žiemos šokis“ – tarsi energijos užtaisas, dar kartą patvirtino, kad tokio gražaus, energingo, elegantiško ir aktyvaus jaunimo kaip Šilutėje turėtų pavydėti bet kuris kitas miestas.

„Žiemos šokyje 2014“ debiutavo mažieji sporto klubo „Atėnė“ šokėjai, kurių šokis „Mano svajonė“ pelnė didžiausias žiūrovų ziemos sokis lugnesimpatijas. Taip pat pasirodė dar keturios „Atėnų“ šokėjų grupės.

Darbščių bei energingų trenerių Jūratės Gricevičienės bei Ingos Mikutytės paruoštos merginos šiemet jau turi nemažą apdovanojimų kraitę. „Atėnė“ dalyvavo tarptautiniame festivalyje Stambule, Turkijoje, o 2015-aisiais vyks į Pasaulio gimnastiadą Helsinkyje (Suomija).

Scenoje savo gerbėjams nusilenkė Šilutės šokių klubas „Žvaigždūnė“. Su šio kolektyvo šokėjais jau ne vienerius metus pasiaukojamai dirba vadovės Loreta Stanelienė bei Gintarė Stanelytė. „Žiemos šokyje“ pasirodė penkios žvaigždynų vardais pavadintos vaikų ir jaunimo grupės: “Žvaigždūniukai“, „Ija“, „Vela“, „Dorado“ ir „Mensa“. Energingasis kolektyvas šiemet vėl susižėrė daug apdovanojimų įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei festivaliuose. „Žvaigždūnė“ jau ruošia naują programą, kurią pristatys gegužės mėnesį, Miesto šventės metu.

Sportinį meistriškumą ir eleganciją susirinkusiesiems pademonstravo Šilutės sportinių šokių klubo „Lūgnė“ poros, su kuriomis dirba Asta Maigienė. Besibaigiantys metai šiam klubui taip pat buvo dosnūs, „Lūgnės“ šokėjai dalyvavo ne viename konkurse ir pelnė aukštus įvertinimus.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume!