Su džok mokytojas A.Jonuškis: „Liga – galimybė pažadinti stebuklą“

Arunas Jonuskis„Blogai, jei gydytojas ligoniui pasako: liga neišgydoma. Žmogus susitaiko, nebeieško, nebesistengia pasveikti. Svarbu tikėti – tada organizme gali įvykti stebuklas. Tik pakeitus mąstymą, emocijas, pasikeis ir gyvenimas.

Rytų filosofai sako: per ligą Dievas kalbasi su tavim; kuo sunkesnė liga – tuo jis arčiau tavęs, tuo daugiau galimybių save pakeisti. Pasinaudokime ligų duotu šansu“, – kalba Klaipėdos klubo „Kelias į save“ vadovas Arūnas Jonuškis.

Septynerius metus Palangos sveikatos mokykloje, septynerius metus Klaipėdos III amžiaus universitete, dvidešimt metų Klaipėdos klube „Kelias į save“ dėstęs Rytų filosofiją ir mokęs jogos, A.Jonuškis šiandien savo žinias skleidžia važinėdamas po Lietuvą ir skatindamas žmones vidinių sveikatos resursų ieškoti savyje. 6 knygų autorius, 10 televizijos laidų apie sveikatą dalyvis per 20 metų Lietuvos visuomenei perskaitė virš 2500 nemokamų paskaitų.

Rugsėjį A.Jonuškis ves nemokamas paskaitas Šilutėje.

Su džok terapijos pamokos

Pasak Arūno, paprasčiausias, lengviausias ir pigiausias būdas, kuriuo žmonės gali sau padėti pasveikti – su džok, t.y. korėjietiškas taškinis plaštakų ir pėdų masažas. Tereikia žinoti, kur delne yra kokio organo ar kūno dalies taškai.

Jei kurio nors organo veikla sutrikusi – jo atitikmens taškai delnuose bus skaudūs. Taip mūsų vidus kalbasi su mūsų išore. Spaudžiant skausmingus taškus, į sergantį organą siunčiamas impulsas, skatinantis sveikti.

Žmonių nuostabai, paskaitos metu taškiniu masažu įvairūs skausmai nuimami ar sumažinami per 3-10 minučių. Radikulito skausmui nugalėti prireiks 10-15 minučių. Na, o jei liga įsisenėjusi, masažuoti reikės kantriai ir ilgai – mėnesį, pusmetį, o gal ir metus ar net ilgiau.

Tai natūralus savipagalbos ir ligų profilaktikos metodas. Metodas yra absoliučiai saugus, jis negali pakenkti, nes sukurtas ne žmogaus, o motinos gamtos. Jei spausime ne tą tašką, tiesiog nebus jokio efekto.

Rezultataimas-61621055

Arūnas dalijasi rezultatais, kuriuos pasiekė žmonės, išmokę su džok terapijos. Panevėžietė po pusantrų metų taškinio su džok savimasažo išsigydė astmą. Kaunietė atsiaugino nykstantį rankos raumenį. 80-metė moteris išsigydė progresuojančią leukemiją. Mergina, turėjusi augimo funkcijos sutrikimų, per pusantrų metų paaugo 9 centimetrus. Klaipėdiečių šeima, ilgai negalėjusi susilaukti vaikučio, po trijų mėnesių taškų veikimo, pagaliau pradėjo lauktis vaikučio. Šakiuose moteris išsigydė neoperuojamą stuburo išvaržą, nors medikai jai prognozavo invalido vežimėlį. Kaunietė, metus masažavusi taškus, išvengė klubo keitimo operacijos.

Klaipėdietė po insulto prarado kalbą, nejudino kairės rankos ir kojos. Reabilitacinėje ligoninėje gydymas nedavė jokios naudos. Medikai nedžiugino – paralyžius nepasiduoda, vilčių pasveikti praktiškai nėra. Jos draugė, lankiusi su džok paskaitas, nutarė padėti. Po 8 su džok terapijos seansų ligonė pradėjo iš lėto vaikščioti, po 14 dienų pradėjo kalbėti, po 21 – atsistatė rijimo funkcija. „Aišku – visa tai pasiekė patys žmonės savo darbu“, – sako su džok meistras.

SVEIKATOS DIENOS ŠILUTĖJE
NEMOKAMŲ PASKAITŲ CIKLAS Šilutės seniūnijos salėje, (Lietuvininkų g. 17)

RUGSĖJO 4, 11, 18, 25 dienomis  (kiekvieną rugsėjo trečiadienį)  17.30 val.
Arūno Jonuškio naujų knygų „Su džok – gamtos dovanotas gydytojas“ I, II ir III dalių pristatymas

Taškinio savimasažo – su džok – pamokos

Su džok terapija – tai natūrali delnų ir pėdų taškinio masažo ir savipagalbos sistema, stiprinanti sveikatą bei padėjusi daugeliui žmonių įveikti įvairias sveikatos negalias. Tiksli ir greita diagnostika ir savidiagnostika, o efektyvumas jaučiamas jau paskaitos metu. Tiksliai veikiant taškus delnuose, įvairūs skausmai mažėja ir savijauta gerėja jau po keletos minučių. Ateikite ir išbandykite.

Paskaitos apie sveiką mitybą, sveikatos atstatymą, streso mažinimą, savikorekcijos principus, dvasinį augimą, išminties ir darnos paieškas.

Norintiems – praktiniai jogos, ci-gun terapijos, kvėpavimo, atsipalaidavimo užsiėmimai.
Lektorius – Arūnas Jonuškis, klubo „Kelias į save“ vadovas.

Renginius organizuoja Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ir klubas „Kelias į save“.

Daugiau informacijos www.keliasisave.lt
Informacinis tel. 8 676 65551.

Kilus neaiškumams skambinti Biuro direktorei
 tel.: (8 441) 52217, mob. 8 656 37922.