Su įkalčiais sulaikyti sodybą apvogę vyrai

stop kadrasTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuo lapkričio mėnesio stebėjo du dėl įvairių vagysčių įtariamus vyrus, o vasario 23 d. surengė pasalą ir juos sulaikė. Pas juos rasti iš Šilutės rajono sodybos pavogti daiktai.

Pareigūnai turėjo informacijos, kad neseniai Šilutės rajone buvo apvogta sodyba. Ilgą laiką policijos pareigūnai iš akiračio nepaleido 36 ir 29 metų vyrų, kurie įtariami vagystėmis iš įvairių patalpų. Pareigūnų pastangos nenuėjo veltui ir pirmadienį apie 3 valandą nakties Tauragės r., Žygaičių mstl., pasalos metu buvo sustabdytas vyrų vairuojamas automobilis „Ford Transit”.

Apžiūrėję sulaikytuosius nustatė, kad daiktai, esantys jų automobilyje, priklausė minėtos sodybos savininkui, kuris dėl vagystės patyrė apie 1600 eurų nuostolį.

Automobilyje rasti traktorius – žoliapjovė, žoliapjovė „Viking”, siaurapjūklis „HILTI”, elektrinis daugiafunkcinis prietaisas „Fein Multimaster TOP” bei metalo žirklės.

Po įvykio abu įtariamieji buvo pristatyti į Tauragės aps. VPK ir uždaryti į laikino sulaikymo kamerą 48 valandoms, po kurių bus sprendžiama dėl kardomosios priemonės skyrimo. Pareigūnai toliau tiria ir aiškinasi įvykio aplinkybes.

VAIZDO ĮRAŠAS.