Su namine degtine įkliuvęs šilutiškis spruko nuo pareigūnų, tačiau vėliau pats atėjo į policiją

degtineleAntradienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai pagreitinto proceso tvarka baigė tyrimą dėl naminės degtinės gabenimo.

Prieš savaitę su daugiau nei 10 litrų naminės degtinės pareigūnams miesto centre įkliuvo dviračiu važiuojantis šilutiškis.

Praėjusį antradienį apie 8 val. ryte patruliuojantys policijos pareigūnai pastebėjo prie šviesoforo laukiantį dviratininką. Patruliams įtarimų sukėlė plastikinė talpa, kyšanti iš maišelio, kurį pritvirtintą prie dviračio vežėsi minėtas vyras.

Dėl to pareigūnai pareikalavo dviračio vairuotoją sustoti, tačiau dėl anksčiau įvykdytų kitų pažeidimų pareigūnams žinomas šilutiškis 36-erių V.R., išgirdęs tokį reikalavimą, nusprendė sprukti nuo policijos šaligatviais ir kiemais, kur jo negalėtų pavyti tarnybinis automobilis.

Netrukus persekiojimas baigėsi taip staiga, kaip ir prasidėjęs, mat pareigūnai sučiupo dviratininką. Nenuorama jo vairuotojas buvo atkaklus ir ryžosi lengvai nepasiduoti – metė savo transporto priemonę su visu kroviniu ir nurūko pradingdamas namų kiemuose.

Jo krepšyje buvo rasta 10,5 litro skysčio, turinčio naminei degtinei būdingą kvapą.

Kiek atsikvėpęs po tokių gaudynių bėglys, matyt, suprato tokiu savo elgesiu ne ką tepasieksiąs, ir po maždaug valandos pats atėjo į policijos komisariatą, kur pareigūnams prisipažino gabenęs alkoholį.

Antradienį ikiteisminis tyrimas dėl naminės degtinės gabenimo policijoje buvo baigtas pagreitinto proceso tvarka, šilutiškis netrukus išklausys teismo sprendimą.

Dėl naminės degtinės gabenimo vyrui gresia viešieji darbai, bauda arba laisvės apribojimas.