Su narkotikais įkliuvo 4 nepilnamečiai šilutiškiai

sulaikyti narkotikai silute 1 1107Šią savaitę Tauragės policijos pareigūnams su narkotikais įkliuvo keturi nepilnamečiai šilutiškiai. Per kelias dienas buvo sulaikyti, kaip įtariama, du, kvaišalus platinę, ir du, jų įsigiję jaunuoliai.

Antradienio popietę Šilutėje, Tilžės gatvėje, pareigūnai sulaikė 16 metų E.Z. ir 17 metų T.Č. Asmenų apžiūros metu policijos komisariate pas vieną iš jaunuolių buvo rastos kelios folijos pakuotės su augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama hašišu. Abu nepilnamečiai su savimi taip pat turėjo teleskopines lazdas, nors šį ginklą, kuris gali būti panaudotas žmonių žalojimui, nešiotis draudžia įstatymas.

Trečiadienį tęsiant tyrimą buvo sulaikyti dar du pilnametystės nesulaukę šilutiškiai, iš kurių, minėti paaugliai galimai ir įsigijo kvaišalų. Atlikus kratas septyniolikmečių M.A. ir D.I. namuose, pas vieną iš jų buvo rasta ir paimta narkotinės medžiagos, kaip įtariama, kanapių.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jaunuoliai policijoje apklausti, trims iš jų pareikšti įtarimai.