Su narkotikais vėl įkliuvo paaugliai, tarp jų – mažametis

kanapes-5028ffd499ffcTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai antradienį sulaikė būrelį narkotinių medžiagų platinimu ir jų įsigijimu įtariamų nepilnamečių šilutiškių.

Per kelias paskutines savaites Šilutėje tai jau antras atvejis, kai policijai su narkotikais įkliūva itin jauni asmenys.

Vėlyvą antradienio popietę pareigūnai užfiksavo, kaip vieno daugiabučio, esančio Gluosnių gatvėje, laiptinėje septyniolikmetis G.K pardavė pakuotę su augalinės kilmės medžiaga metais jaunesniam A.M. Kvaišalų įsigijęs jaunuolis buvo sulaikytas iš karto įvykus sandėriui.

Praėjus maždaug valandai pareigūnams įkliuvo dar trys tuo pačiu tikslu į minėtą daugiabutį užsukę paaugliai, tarp jų – ir vienas mažametis. 13-15 metų vaikinai buvo sulaikyti išeinantys iš namo laiptinės, o pas vieną iš jų pareigūnai taip pat aptiko augalinės kilmės medžiagos, kaip įtariama kanapių. Netrukus buvo sulaikytas ir pats kvaišalų platintojas.

Visi su narkotikais įkliuvę nepilnamečiai – Šilutės miesto gyventojai. Paaugliai buvo pristatyti į policijos komisariatą, apie jų sulaikymą informuoti tėvai.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti Tauragės policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtarimai pareikšti šiuo metu dėl kitos nusikalstamos veikos įvykdymo teismo laukiančiam G.K. ir galimai kanapių iš jo įsigijusiam A.M.

Policija pastebi, kad pastaruoju metu Šilutėje daugėja nusikalstamų veikų, susijusių su neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis tarp nepilnamečių, o kvaišalų įsigyti siekia vis jaunesni asmenys.

Atsižvelgdami į tokią nerimą keliančią tendenciją, pareigūnai ragina nepilnamečių tėvus būti atidesniais savo vaikams, o Šilutės miesto bei rajono gyventojus apie jiems žinomus narkotinių medžiagų platinimo ar vartojimo atvejus pranešti policijai:
budėtojų telefonu (8 446) 20 270; anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952.