Su Prezidente susitiko ir šeštokas Linas iš Šilutės

 

dsc 0078_1Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojais. Penktadienį Prezidentūroje svečiavosi ir šalies vadovei ranką spaudė ir šilutiškis Linas Kirjanovas.

dsc 0301Šalies vadovė pabrėžė, jog vaikai savo mokyklai, bendruomenei ir visai Lietuvai parodė, kad pergalę atneša tik nuolatinės pastangos ir darbas, bei palinkėjo toliau tobulėti, siekti savo tikslų, visada likti smalsiems.

Už ilgametę šio projekto globą šalies vadovei įteikta naujai išleista knyga „1000 klausimų ir atsakymų“. Joje sudėti ir Prezidentės ankstesniuose sezonuose užduoti klausimai, todėl dabar vaikai gali praktikuotis, pažinti ir žaisti namuose.

Susitikime šalies vadovė aprodė vaikams Prezidento rūmų reprezentacines sales, savo darbo kabinetą, papasakojo apie valstybės vadovo darbą. Vaikai taip pat aplankė rūmų parką ir ten 2014 metais šalies vadovės ir „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ pasodintą ąžuoliuką.

dsc 0253Konkursas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nacionalinio transliuotojo eteryje kviečia žiūrovus susipažinti su gabiais, kūrybingais ir sumaniais vaikais iš visos Lietuvos. Tradicija tapusiame projekte kasmet rungiasi 5–12 klasių jaunuoliai.

Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos šeštokas L. Kirjanovas konkurso finale pasirodė net keturis kartus. Siekiant pergalių žinių konkurse, Linui teko įveikti ir už save vyresnius varžovus, ir pasukti galvą, ieškant atsakymų į nelengvus klausimus. Gabiu vaiku džiaugiasi ne tik jo tėveliai, bet ir mokytojai, klasės draugai.