Sučiupti katalizatorių vagys, pareigūnai dėkoja pastabiems šilutiškiams

Rugsėjo 29 d. Tauragės AVPK Šilutės policijos komisariato pareigūnai sulaikė du asmenis, vogusius automobilių katalizatorius.

Labiausiai nuo šių vyrų nukentėjo Šilutės ir Klaipėdos miestų ir rajonų gyventojai, mat čia ilgapirščiai darbavosi aktyviausiai.

Kratų metu pas minėtus vyrus pareigūnai aptiko išpjautus katalizatorius ir įrankius, skirtus jiems išpjauti. Vyrai sulaikyti, jiems pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos.

Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad prie šių vagysčių išaiškinimo aktyviai prisidėjo budrūs Šilutės miesto ir rajono gyventojai, pastebėję įtartinus asmenis jie nedelsiant pranešdavo. Policija dėkoja gyventojams už saugios aplinkos kūrimą!

Siekiant apsisaugoti nuo ilgapirščių, pareigūnai pataria: nakčiai automobilį statykite apšviestoje vietoje, jeigu yra galimybė – privačiame kieme ar garaže; pasirūpinkite, kad jūsų automobilyje būtų įrengtos papildomos apsaugos priemonės; niekada nepalikite atrakintų durų ar atidarytų langų bei stoglangių, net jeigu išeinate trumpam; pastebėjus nepažįstamus ar įtartinus asmenis, apžiūrinėjančius automobilius, užfiksuokite kuo daugiau detalių, galinčių padėti juos identifikuoti ir nedelsiant apie tai praneškite telefonu 112.