Sudegė daržinė su 500 tonų šiaudų, avarijoje sužeistas vaikas

Gaisras Sakuciai ZAL 6479Vakar paryčiui gaisras sunaikino dar vieno rajono ūkininko turtą – sudegė Kintų seniūnijos Mockių kaime esanti kintiškio A.S. daržinė su 500 tonų šiaudų.

Ir šį kartą, kaip ir praėjusią savaitę sudegus vilkytiškio J.K. daržinei su 1000 tonų šieno, įtariamas padegimas.

Ketvirtadienį prie įvažiavimo į Švėkšną po automobilio ratais palindo 10-metis vaikas, o šeštadienį netoli Švėkšnos esančiame Kalnalio kaime nuo kelio nuvažiavo vilkikas.

Įtariamas padegimas

Kintiškis A.S. patyrė milžiniškus nuostolius, kai pirmadienį paryčiui sudegė Mockių kaime, greta Sakūčių, esanti jo daržinė su 500 tonų šiaudų ir šieno.

Pranešimą apie gaisrą Mockiuose ugniagesiai gavo 4.49 val. Į Mockius suvažiavo cisternos net iš Saugų, Klaipėdos, Gargždų ir Priekulės, žinoma – ir Kintų bei Šilutės. Tokios padidintos ugniagesių pajėgos įvykio vieton siųstos todėl, kad daržinėje buvo sukrauta apie 500 tonų šiaudų.
avarija ZAL 6429
Bet kai ugniagesiai atskubėjo į gaisravietę, 50×18 kv. metrų daržinė jau degė atvira liepsna.

Dar nebaigę gesinti liepsnų ugniagesiai beveik neabejojo, kad daržinė padegta, nes elektros joje nebuvo.

Kintiškio A.S. šeima turi žemės, augina grūdines kultūras, o Kintuose esančiuose šiltnamiuose augina pievagrybius. Šiaudus verslininkas naudojo šiltnamiams šildyti.

Buvusiame Mockių kaimo antynų komplekse, viename iš tvartų A.S. augina žirgus.

Kiti savaitgalio gaisrai nebuvo tokie pragaištingi: šeštadienį ugniagesiai buvo iškviesti į Šilutės Cintjoniškių gatvę, kur smilko greta automobilio numestas skuduras. Jį pamačiusi moteris pati gesinti nebandė – kvietė gaisrininkus.

Tą pačią dieną visiškai sudegė ir Pramonės g., prie 1A namo, stovėjęs šiukšlių konteineris.

10-metis – po ratais, vilkikas – griovyje

Ketvirtadienį prie įvažiavimų į Švėkšnos miestelį, kur tądien vyko įspūdingoji akcija „Mes už šviesą“, susidarė net kelių kilometrų automobilių spūstys.

Prie pat miestelio bažnyčios priartėjusio „Alfa Romeo“ 24-erių metų vairuotojas matyt nesitikėjo, kad tokioje spūstyje jam tiesiog po ratais gali iššokti koks nors pėstysis. O prieš pat automobilį akimirksniu atsirado 10-metis vaikas.
avarija sveksna
Vairuotojas skubiai stabdė. Tokio manevro nesitikėjo jam iš paskos važiavusio „Ford Escort“ savininkas, beje, ką tik įsigijęs savo transporto priemonę. Jis sustabdyti fordo nesuspėjo ir trinktelėjo į „Alfa Romeo“ galą.

10-metį avarijos katininką išsivežė greitoji.

Šeštadienį popiet kelyje Švėkšna – Pėžaičiai iš Klaipėdos važiavo vilkikas „Renault Midlum“. Ukrainietis vairuotojas  uostamiestyje pasikrovė 20 tonų plastmasės granulių.

Kalnalio kaime vilkikas nuslydo nuo kelio ir pavojingai pakrypo. Vairuotojas išsikvietė techninę pagalbą iš Klaipėdos ir tik iškrovus granules pavyko milžinišką automobilį ištraukti iš griovio.