Sudegė politiko automobilis, susižalojo du vyrai, po traukiniu palindo traktorius

gaisras purlio masinaPirmasis rudens savaitgalis paženklintas nelaimių, tačiau skaudžių pasekmių pavyko išvengti.

Šeštadienį sudegė iš žuvienės virimo šventės grįžusio rajono politiko Jono Purlio mikroautobusiukas, apdegė garažo stogas. Gyvenamuosius pastatus pavyko apsaugoti.

Nesužeistas liko ir po traukinio sąstatu palindęs saulės apakintas traktorininkas.

Šeštadienį sūnaus vestuves šventęs vyras apsipylė benzinu ir bandė susideginti – jį skubiai užgesino kiti vestuvininkai, o vakar į komą paniro keturračiu važiavęs ir Vainute avariją patyręs vyras.

Sudegė politiko mikroautobusas

Tradicinis žuvienės virimo čempionatas vienam jo dalyvių – 2-ojo čempionato čempionui Jonui Purliui baigėsi nelaime.
Po čempionato mikroautobusą „WV T4“ su daiktais, parsivežtais iš šventės, politikas paliko savo sodybos kieme, Naujakurių gatvėje. Sutemus automobilis užsiliepsnojo. Liepsnos pasiglemžė autobusiuką ir kliudė šalia stovintį garažą.

Pranešimą apie nelaimę Šilutės ugniagesiai gavo 22.48 val. Jiems pranešta, kad dega namas ir mikroautobusas. Nelaimės metu šeimininko namuose nebuvo.

Mikroautobusą suniokojusios liepsnos galėjo persimesti ir į gyvenamąjį namą ar ūkinį pastatą, tačiau didelių nuostolių pavyko išvengti: apdegė nedidelė garažo stogo dalis, namų apyvokos daiktai, aprūko palėpės patalpa.traktorius po traukiniu rolando

Kaimynai pareigūnams pasakojo, kad pirmiausia jie išgirdo sprogimą, o po jo pamatė įsiplieskiančias liepsnas. Mikroautobuse po žuvienės virimo šventės buvo palikti katilai, įrankiai, malkos. Manoma, kad ugnis galėjo įsidegti nuo neužgesusios žarijos, o automobilis sprogo nuo užsidegusio degaus skysčio indo.

Traukinys sumaitojo į pervažą įriedėjusį traktorių

Juknaičių gyvenvietės ramybę šeštadienio vakarą sutrikdė traktoriaus ir traukinio susidūrimas. Traukinys traktorių, velkantį šieno rinktuvą, tiesiog sumaitojo, tačiau jo vairuotojas jokių sužeidimų nepatyrė.

Nelaimę matę aplinkiniai stebėjosi, kad po tokio skaudaus susidūrimo traktoriaus vairuotojas išvengė daug skaudesnių pasekmių. 44-erių traktorininkas iš Paleičių kaimo po žemės ūkio darbų buvo pasivaišinęs stipriaisiais gėrimais, nes policijos pareigūnai jam nustatė 0,2 promilės girtumą.

Vyras teigė, kad jį apakino vakarinė saulė, todėl jis neįžiūrėjo raudono semaforo signalo ir nepamatė artėjančio traukinio. Nieko nenujausdamas traktoriumi įriedėjo į pervažą tiesiai prieš traukinį, kuris traktorių perlaužė pusiau. Dalis traktoriaus dalių išskraidė po pakelės griovį.

Į nelaimės vietą atskubėjo visos specialiosios tarnybos –  ugniagesiai, policijos pareigūnai ir medikai. Laimei, greitosios medicinos pagalbos neprireikė. Ugniagesiams teko nuo kelio nuplauti po avarijos ištekėjusį kurą. Dėl to kelioms valandoms buvo užtvertas kelias per pervažą. Policija dėl laimingai pasibaigusios avarijos pradėjo tyrimą.

Vyras apsipylė benzinu ir pasidegė

Šilutės rajono Šlažų kaime vestuvių iškilmių džiaugsmus aptemdė nelaimė, vos nesibaigusi tragedija. Jaunikio tėvas Z.D. pačiame šventės įkarštyje apsiliejo benzinu ir pasidegė.

Vyras nuėjo į garažą, toliau nuo besilinksminančiųjų minios, apipylė patalpų sienas ir save patį benzinu ir pasidegė.
Laiku liepsnas pastebėję vestuvininkai suskubo padėti egzekuciją sau surengusiam vyrui – patys gesino degančiu fakelu virtusį žmogų ir iškvietė ugniagesius.

Pagalbininkams pavyko užgesinti nelaimėlį dar nespėjus atvykti ugniagesiams.

Vyras apdegė viršutinę kūno dalį ir tiesiai iš vestuvių šventės išvežtas į Kauno klinikų nudegimų skyrių.

avarija visureigisŠeštadienį ugniagesiams teko skubėti ir į Lietuvininkų gatvę, kur viename bute buvo užsitrenkusios durys, o namuose likęs 8 metų vaikas. Gelbėtojai į butą pateko per langą ir atrakino duris.

Po mįslingos keturračio avarijos vairuotojas paniro į komą

Vakar mįslingomis aplinkybėmis keturračio avarija įvyko Vainuto miestelyje.

Pasak aplinkinių namų gyventojų, jie išgirdo stiprų smūgį. Išėję į gatvę pamatė šalia gatvės bortelio kraujo klane gulintį vyrą, šalia jo, už kelių metrų, – apvirtęs keturratis motociklas ir nukritęs motociklininko šalmas.

Kadangi vyras buvo be sąmonės, žmonės puolė kviesti greitosios pagalbos medikus, kurie atvykę nustatė, jog vyriškis – komos būsenos.

Pareigūnus šis eismo įvykis taip pat privertė pasukti galvas, nes jiems atvykus, keturratis jau buvo nuo kelio pastumtas į šalikelę.

Kokiomis aplinkybėmis įvyko skaudus eismo įvykis, aiškinasi pareigūnai.