Sugrįžta projektas „Delfinai ir žvaigždės“

DelfinaiKartu su pavasariu į Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumą sugrįžo unikalus projektas „Delfinai ir žvaigždės“, kurio laidas galėjo stebėti LRT žiūrovai. Pirmą kartą pasaulyje tokio formato renginiai buvo surengti pernai metais Klaipėdoje esančiame delfinariume. Ir delfinų treneriams, ir projekte dalyvavusioms žvaigždėms tai buvo nelengvas iššūkis.

Na, o televizijos žiūrovai ir projekto filmavimus stebėję delfinariumo lankytojai gavo šūsnį nepamirštamų emocijų. Nepaprasti vandens gyvūnai ir kūrybingos kultūros ar sporto žvaigždės nepaliko abejingų. Delfinariumui teko atlaikyti žiūrovų apgultį, nes daugiau nei tūkstančio vietų salė nesugebėjo talpinti visų norinčių pamatyti projekto filmavimus.

Jau gerą mėnesį bendravimo su delfinais paslaptis bando perprasti aštuoni žinomi Lietuvos žmonės. Kol kas projekto organizatoriai linkę palikti intrigą ir atskleidžia tik vienos dalyvės – Nijolės Pareigytės-Rukaitienės pavardę.

„Labai myliu gyvūnus, todėl džiaugiuosi, kad galiu iš arti pažinti tokius ypatingus žinduolius, – kalbėjo N.Pareigytė-Rukaitienė. – Šis projektas tikrai labai skiriasi nuo kitų televizinių projektų: yra labai šiltas, gražus, be jokių paslėptų intrigų ar peripetijų“.

N.Pareigytė-Rukaitienė pripažino, kad dalyvavimas šiame projekte reikalauja ir patobulinti savo fizinį pasirengimą.

Ar pavyko tai šiai dalyvei, projekto žiūrovai galės pamatyti jau šį savaitgalį – kovo 5, 6 dienomis 15 val. delfinariume vyks pirmieji projekto „Delfinai ir žvaigždės“ filmavimai–pasirodymai.

Šiemet numatyta nufilmuoti mažiau laidų. Balandį šių laidų filmavimai-pasirodymai vyks 2, 3, 16, 17 dienomis, taip pat – 15.00 val.

Netrukus turėtų paaiškėti ir likę unikalaus renginių ciklo dalyviai bei jų pasirodymus vertinsianti komisija. Renginių ciklas „Delfinai ir žvaigždės“ šįmet supažindins ir su naujojo Delfinų terapijos centro veikla bei pagalbos sulaukusiais vaikais. Delfinų terapija – vienintelė LR Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtina gyvūnų terapijos rūšis Lietuvoje.

Į projekto „Delfinai ir žvaigždės“ filmavimus žiūrovus plukdys tiesioginis pėsčiųjų keltas, kuris iš Senosios perkėlos išplauks 14.00 val. Bilietus į filmavimo renginius galim įsigyti http://ljm.lt/