Sugyventinę puodo dangčiu ,,auklėjęs” vyras mėgino peiliu durti pareigūnui

smurtasVasario 18 d., apie 12.00 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnai pagal gautą iškvietimą dėl smurto artimoje aplinkoje, nedelsdami išskubėjo į Pagėgių savivaldybėje, Stoniškių seniūnijoje, esančius namus.

Aiškinantis įvykio aplinkybes buvo nustatyta, kad išgertuvių metu neblaivus (2,27 prom. alkoholio) 57 m. vyriškis nusprendė pamokyti savo neblaivią (2,84 prom. alkoholio) 44 metų sugyventinę.

Pareigūnams nukentėjusioji paaiškino, kad sugyventinis jai koja spyrė į krūtinę ir puodo dangčiu trenkė į veidą bei prakirto antakį.

Kol medikai suteikinėjo nukentėjusiajai pirmąją pagalbą, policija įtariamajam liepė apsirengti ir vykti į komisariatą. Einant iš virtuvės, vyras čiupo peilį ir užsimojęs mėgino durti pareigūnui. Laimei, jam nepavyko sužaloti policininko. Pareigūnas buvo apsukresnis ir panaudojęs kovinius veiksnius bei dujas, pargriovė ant žemės įtariamąjį ir jį surakino antrankiais.

Vyro atžvilgiu pradėti 2 ikiteismini tyrimai: dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo ir dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui.