Sugyventinių konfliktas dėl alkoholio baigėsi žmogžudyste

vynas geriaPaaiškėjo, kad praėjusį savaitgalį savo namuose rasta mirusi šilutiškė buvo nužudyta. Policijos kriminalistai įtarimą sunkaus nusikaltimo įvykdymu pareiškė jos sugyventiniui.

Liepos 27-osios vakarą Šilutėje viename iš Turgaus gatvėje esančių daugiabučių, bute buvo rastas ten gyvenančios 40-metės L.K. lavonas. Ant moters kūno pirminės apžiūros metu pastebėta kraujosruvų. Pareigūnai įtarė, kad mirtis buvo smurtinė.

Atliekant tyrimą netrukus ėmė aiškėti, kad prieš mirtį minėtame bute buvo girtaujama. Tarp moters ir kartu su ja gyvenančio 43 metų Ž.R. kilus konfliktui, vyriškis paleido į darbą kumščius. Kaip pareigūnai užfiksavo apklausos metu, sugyventinis smūgių gležnai moteriškei nepagailėjo todėl, kad ji pernelyg skubiai išgėrė vyną.

Palikęs sumuštą moterį, žudikas išėjo į lauką, tačiau grįžęs perpiet savo auką rado jau nebegyvą. Išsigandęs ir nežinodamas, ką daryti, jis tame pačiame bute išbuvo iki vakaro, kol atėjo pažįstamas. Pastarasis ir pranešė policijai apie įvykį.

Praėjusią savaitę Ž.R. buvo sulaikytas įtariant jį sunkaus nusikaltimo padarymu. Niekur nedirbančiam šilutiškiui pareikštas įtarimas, šiuo metu sprendžiama dėl kardomosios priemonės – suėmimo – paskyrimo.

Ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo Šilutės policijoje tęsiamas.