Sukčiai prisidengia loterija

Loterijų organizatoriai įspėja apie sukčių siuntinėjamus laiškus, kuriuose kalbama apie esą laimėtą prizą. Sukčiai, prisidengdami žinomos loterijos vardu, prašo atsakyti į laišką ir suteikti daugiau duomenų. Patariama būti budriems ir į tokius laiškus nereaguoti.

Pixabay.com nuotr.

„Eurojackpot“ vardu prisidengę sukčiai bando žmones įtikinti, kad šie laimėjo prizą neva organizuojamoje elektroninių laiškų loterijoje. Oficialus loterijos organizatorius „Olifėja“ ragina žmones tokių laiškų neatidarinėti ir į juos neatsakinėti – loterijos elektroniniais laiškais nėra vykdomos.

„Loterijų laimėtojai apie laimėjimus yra informuojami tiesiogiai, kai patikrina bilietą arba kreipiasi į organizatorius dėl prizo atsiėmimo bilietus patikrinę internetu. Elektroniniai laiškai siunčiami tik tiems žaidėjams, kurie įsigijo bilietą internetu ir davė sutikimą gauti informaciją. Raginame žmones atidžiai tikrinti gaunamą informaciją, o dėl galimo sukčiavimo jau kreipėmės į teisėsaugą“, – sako „Olifėja“ marketingo vadovė Renata Mozuraitė.

Pasak organizatoriaus, sukčiai loterijomis ir neva laimėtais prizais bando prisidengti nuolat.