Sulaikytas alkoholinių gėrimų vagis

stiprus-alkoholiniai-gerimai-isimami-is-lentynu-cekijoje-5056c68fe58d3Vagystės, pasikėsinimai padaryti nusikaltimą, saugomų teritorijų niokojimas, disponavimas narkotikais – tai pagrindiniai R.B. užsiėmimai paskutiniuosius 15 metų. Tad jam jau gerai pažįstamos belangės grotos ir besivelkančių baudų šleifas – vaikinas teismų duris atvėrė jau 26 kartus ne tik Šilutėje, bet Klaipėdoje, Šiauliuose, Šilalėje, Plungėje ir kitur.

Paskutinis R.B. nusižengimas įstatymui pasiuntė jį už grotų 30-čiai parų arešto.

Vaikinas per du mėnesius du kartus neatsispyrė pagundai ir iš prekybos centro per abu kartus išsinešė skirtingos talpos 6 butelius brangių alkoholinių gėrimų, iš kurių brangiausio kaina siekia apie 20,27 Eur (70 Lt).

Kad vyrą užvaldo nenumaldoma aistra pasivaišinti tauriaisiais gėrimais, pavyko įrodyti du kartus. Šalia turgaus esančio prekybos centro vaizdo kamerų užfiksuoti įrašai liudija, kad rugpjūčio viduryje teisiamasis atėjo į prekybos centro alkoholinių gėrimų skyrių, nuo lentynos paėmė du butelius ir užsikišo už treningo. Po to iš kitos lentynos paėmė dar du butelius gėrimų, kuriuos taip pat užsikišo už treningo ir striukės. Pilnu užančiu brangių gėrimų vaikinas pro kasas išėjo nesusimokėjęs.
Likęs nebaustas, tą patį scenarijų po mėnesio jis atkartojo ir antrą kartą.

Teisme „gėrimų gurmanas“ teigė, kad viskį išgėrė pats ir nuoširdžiai gailisi dėl įvykdytų vagysčių.

Prekybos centras reikalauja 125,68 Eur (433,94 Lt) turtinės žalos atlyginimo, kurį sudaro pagrobtų viskio butelių vertė. Teismas nusprendė, kad geriausiai R.B. kaltę išpirks priteisus nuostolių padengimą ir 30 parų arešto bausmė.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.