Sulaikytas katytiškio žudikas

vagonelisŠeštadienį prieš pietus Katyčiuose esančiame vagonėlyje buvo rastas negyvas katytiškis J.J., ant kurio veido pastebėtos smurto žymės.

Ekspertai nustatė, kad vyro mirtis – smurtinė, o policija jau išsiaiškino ir suėmė įtariamąjį. Jis – teisėsaugai iki šiol neįkliuvęs Pagėgių savivaldybės gyventojas.

Negyvas 69 metų vyras rastas gyvenamajame vagonėlyje apie 11 val. Jo veido kaiėje pusėje aiškiai buvo matomos kraujosruvos.

Katytiškiai pasakoja, jog nelaimėlis buvo pardavęs savąją sodybą, bet ir toliau gyveno jos kieme pastatytame vagonėlyje. Tokią sutartį jis buvo sudaręs su naujuoju namo savininku.

Vyras turėjo šeimą, bet su ja nebegyveno, buvo pasirinkęs kitokį gyvenimo būdą. Jis gaudavo pensiją, bet pinigai jo kišenėse ilgai neužsilaikydavo – juos praūždavo su nuolat užklystančiais sugėrovais.

Gyveno jis kaimynystėje su katytiškiu Valentinu Martinkumi, kuris prieš pat Velykas teismo sprendimu 15-kai metų buvo uždarytas valgyti valdiškos duonos už žmonos nužudymą.

Radus nelaimėlio kūną, tą pačią dieną buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Pareigūnai bylos tyrimą komentuoja labai šykščiai. Trečiadienį Šilutės policiją pasiekė teismo medicinos ekspertų išvados, kurios patvirtino, jog vyro mirtis – smurtinė.

Šilutės policijos Kriminalinės policijos vadovas Vaidas Petniūnas sakė, kad į tokią išvadą reaguota operatyviai, ieškoti nusikaltėlio iš karto buvo išsiųstos sustiprintos pareigūnų pajėgos. Vos po kelių valandų – apie 13 val. – įtariamasis šiuo nusikaltimu jau buvo sulaikytas.

Tai – 45 metų Pagėgių savivaldybės gyventojas. Pradžioje jis sulaikytas 48 valandoms, o vakar buvo sprendžiamas klausimas dėl jo suėmimo.

Apklausos metu vyras prisipažino įvykdęs šį nusikaltimą. Tyrimas mirties priežasčiai nustatyti perkvalifikuotas į tyrimą dėl labai sunkaus nusikaltimo – tyčinio nužudymo.

Pirmadienio rytą, apie 7.30 val., savo namuose Žemaičių Naumiestyje rastas 65 metų vyro A.B. lavonas. Išorinių smurto žymių ant kūno nepastebėta.