Sulaikytas nepilnametę išprievartauti bandęs 35 metų sausgalviškis

pagrobimas masinos  rolandoŠeštadienį Šilutės rajonas išgarsėjo Lietuvoje vos ne Dembavos tragediją primenančiais įvykiais – naktį Bendrajam pagalbos centrui nepilnametė šilutiškė pranešė, kad ją po mišką gaudo išprievartauti besikėsinantis peiliu ginkluotas vyras.

Netrukus prievartautojas buvo sulaikytas. Teismas leido jį suimti mėnesiui.

Bendruoju pagalbos telefonu pagalbos prašėsi šešiolikmete prisistačiusi mergina. Ji tikino, ką tik pasprukusi į mišką nuo peiliu ginkluoto vyro, kuris ją vejasi ir nori išprievartauti.

Pareigūnams operatyviai pavyko išsiaiškinti pagalbos prašančiosios koordinates ir jie išskubėjo gelbėti nepilnametės.
Šalia Paleičių kaimo esančiame miške netrukus ant kelio buvo pastebėtas automobilis „Volvo“, bet kol pareigūnai surado merginą ir grįžo atgal, mašina jau buvo kažkur dingusi.

Bet nuvažiavo netoli – vėžėmis į mišką sekę pareigūnai greit rado bėglį. Vyras gulėjo savo automobilyje ir apsimetė miegančiu. Sulaikomas jis priešinosi, ir, anot įvykio liudininkų, elgėsi neadekvačiai. Jis buvo nuvežtas į ligoninę, kur paimta kraujo girtumui nustatyti.

Neilgai truko išsiaiškinti, kad tai – 35 metų Šilutės seniūnijos Sausgalvių kaimo gyventojas V.K. Vyras yra vedęs ir augina 7 metų vaiką.

Vyras nepripažįsta savo kaltės, o savo pakeleivę jis kaltina pavogus iš jo 600 litų.

Mergina yra Juknaičių gyventoja, ji augina vienerių metų vaiką.

Praėjusį sausį ji patyrė skaudžią nelaimę – avarijos netoli Juknaičių metu automobilyje sudegė jos tėvas ir draugas.

Pareigūnai jau spėjo išsiaiškinti, jog nepilnametė pati penktadienio vakare įsėdo į automobilį, kuriuo važinėjosi keturi vyrai. Kelionėje jie girtuokliavo. Šeštadienio rytą vyrai išsiskirstė, tik vienas iš jų vežė merginą namo.

Nepilnametė mergina pasakojo, jog vyras, grasindamas peiliu, liepęs nusirengti. Jai pavyko pasprukti, kai ji pasiprašė į mišką neva gamtinių reikalų.

Šeštadienį V.K. buvo atvežtas į teismą, o teismas leido suimti jį mėnesiui. Jeigu V.K. kaltė bus įrodyta, jam gresia iki 10 metų nelaisvės.