Sulaikytas pramoginės laivybos skyriaus vyriausiasis valstybinis inspektorius Eugenijus Macijauskas

macijauskasĮtarus korupciniais nusikaltimais, vakar Šilutėje buvo sulaikytas Lietuvos saugios laivybos administracijos Pramoginės laivybos skyriaus vyriausiasis valstybinis inspektorius Eugenijus Macijauskas. Specialiųjų tyrimų tarnybos (toliau – STT) pareigūnai turi duomenų apie ne vieną dešimtį šio asmens kyšininkavimo atvejų.

Vyras iš darbo vietos Šilutės uoste buvo išvestas su antrankiais.

STT Klaipėdos valdybos pareigūnai atlieka tyrimą dėl sisteminės korupcijos Lietuvos saugios laivybos administracijos padaliniuose.

Atlikdami tyrimą STT pareigūnai surinko duomenų, kad kai kurie saugios laivybos specialistai už kyšius surašo palankius laivų techninės apžiūros aktus, neteisėtai registruoja laivus vidaus vandenų laivų registre, nefiksuoja laivybos eismo saugumo taisyklių pažeidimų ir pan.

Vakar STT pareigūnai taip pat atliko kratas saugios laivybos administracijos teritoriniuose padaliniuose ir su galimai neskaidria veikla susijusių darbuotojų namuose.

Ikiteisminį tyrimą kuruoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.