Sulaikyti 4 narkotikų platintojai

narkotikaiPenktadienį Šilutėje pasieniečiai ir policininkai sulaikė du vietinius gyventojus ir du klaipėdiečius, įtariamus narkotinių medžiagų platinimu. Vienas sulaikytasis turėjo dujinį pistoletą, kitas buvo apsirūpinęs elektrošoko prietaisu.

Penktadienio popietę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus, Specialiosios  paskirties bei Vileikių užkardų pasieniečiai kartu su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnais prie Šilutės autobusų stoties sulaikė 26-erių vietinį gyventoją. Ten pat sulaikyti ir trys septyniolikmečiai, iš kurių du yra klaipėdiečiai, vienas – šilutiškis. Visi nepilnamečiai mokosi Klaipėdos laivininkų mokykloje.

Šių vyrų patikros metu pas vieną septyniolikmetį rastas dujinis pistoletas ir 3 dujiniai šoviniai. Kitas jo bendraamžis turėjo elektrošoko prietaisą ir 112 gramų, įtariama, narkotinės medžiagos kanapių. 26-erių šilutiškis turėjo 0,74 gramo, įtariama, kanapių.
narkotikai 2
VSAT Pagėgių rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų. Tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius. Narkotines medžiagas tirs ekspertai.

Sulaikytuosius pasieniečiai dviem paroms buvo uždarę į areštinę. Vėliau šilutiškiai ir klaipėdiečiai buvo paleisti jiems paskyrus kardomąsias priemones – rašytinius pasižadėjimus neišvykti.