Sulaikyti garbaus amžiaus moterį apiplėšę jaunuoliai

kriminalai nuotraukaAntradienio, lapkričio 19-osios, rytą 69-erių metų šilutiškei A.A. apkartino susidūrimas su įžūliais plėšikais, kurie pagrobė jos rankinę.

Po kelių valandų Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė tris įtariamuosius, tarp kurių du – nepilnamečiai vaikinai.

Apie 10 valandą viename Dariaus ir Girėnų gatvės daugiabučių namų kieme pasekę iš parduotuvės grįžtančią  moterį, trys jaunuoliai ją užpuolė. Matydami, kad aplinkui nėra praeivių, plėšikai iš jos atėmė rankinę, kurioje buvo asmens dokumentai, piniginė su pinigais bei neseniai įsigyti pirkiniai. Pargriovę ir apiplėšę moteriškę, jaunuoliai iš įvykio vietos paspruko.

Per kelias valandas policijos pareigūnai nustatė, nusikalstamą veiką įvykdžiusius įtariamuosius – aštuoniolikmetį ir du šešiolikmečius, kurie tokiu metu turėjo būti mokymo įstaigoje.

Pareigūnams vienas iš įtariamųjų parodė, kur po nusikaltimo išmetė moters rankinę su maisto produktais, nes vaikinus viliojo tik pinigai. Iš rankinėje buvusios piniginės jie pasisavino 170 litų, kurių dalį buvo spėję išleisti.

Visi įtariamieji jau anksčiau buvo pakliuvę į policijos pareigūnų akiratį.