Sulaikyti girti vairuotojai ir dviratininkai

Sausio 1 - 4 d. visuose Tauragės apskrities keliuose vyko sustiprinta vairuotojų ir dviratininkų neblaivumo kontrolė.

Sausio 4 d. Švėkšnoje sulaikytas 29-erių vairuotojas į alkotesterį „pripūtė“ net 4,17 promiles.

Nustatyti 2 neblaivūs vairuotojai, kuriems nustatytas ne didesnis nei 1,5 promilės girtumas. Dar dviem vairuotojams pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 2811 str. Vienas iš jų sausio 1 d., apie 3.30 val. Ulozų kaime, būdamas neblaivus ir vairuodamas automobilį įvažiavo į laukus ir sugadino elektrinio piemens tvorą. 21-erių vairuotojas bandė bėgti iš įvykio vietos, tačiau nesėkmingai, jam nustatytas 1,68 prom. girtumas.

Kitas neblaivus vairuotojas prie vairo sučiuptas sausio 4 d., apie 17 val. Švėkšnoje. 29-erių „Opel Astra“ vairuotojas į alkotesterį pripūtė 4,17 promiles, tai didžiausias priemonės metu nustatytas girtumas. Abu vyrai neteks teisės vairuoti, taip pat jiems gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki metų.

Pareigūnams įkliuvo ir 3 nuo alkoholio apsvaigę dviratininkai. Vienam iš jų nustatytas 2,69 prom. girtumas. Kitas Pagėgių sav., Būbliškės k. sutiktas akivaizdžiai neblaivus dviratininkas vengė tikrintis girtumą. Vairuotojas svirduliavo, nedėvėjo liemenės su šviesą atspindinčiais elementais, dviračio priekyje ir gale nešvietė žibintai. Dviratininko kelionė buvo nutraukta.

Per 2021 m. Tauragės apskrityje užregistruoti 138 eismo įvykiai, kuriuose žuvo 8 žmonės, 154 buvo sužeisti. 7 eismo įvykiai įvyko dėl neblaivių vairuotojų kaltės.

Pareigūnai ragina nesėsti už vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems. Turint įtarimų, kad automobilį vairuoja neblaivus asmuo, nedelsiant praneškite policijos pareigūnams.