Sulaikyti jauni vagišiai

burglar-generic-pic-rex-714165765Savaitgalį Šilutės r. policijos komisariato pareigūnai operatyviai išaiškino asmenis, kurie, kaip įtariama, įsibraudami į patalpas vogė vertingus daiktus.

Penktadienį į policiją kreipėsi Švėkšnos specialiosios mokyklos direktorė, kuri pranešė, kad ankstų rytą pastebėta, jog mokykloje sulaužytos kabinetų durys, sugadinti langai, o patalpose pasigesta įvairių daiktų už beveik 5000 litų.

Dėl vagystės ir įsibrovimo į mokyklą buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, o po kelių dienų į policijos komisariatą buvo pristatyti nusikalstamą veiką padarę jaunuoliai.

Pareigūnai nustatė, kad įtariami vagys – du tos pačios mokyklos šešiolikmečiai moksleiviai. Netrukus paaiškėjo, kad jaunuoliai tą patį savaitgalį iš vienos švėkšniškės sandėliuko nugvelbė ir du dviračius.

Apie dar vieną vagystę, įvykdytą tą patį penktadienio rytą, policijai buvo pranešta iš karto po savaitgalio: įmonės, esančios Šilutėje, Tilžės gatvėje, direktorius, atvykęs į darbą pastebėjo, kad buvo įsibrauta į patalpas. Viduje pasigesta kampinio šlifuoklio ir elektrinės maišyklės.

Jau kitą dieną pareigūnai sulaikė tris, kaip įtariama, prie vagystės prisidėjusius jaunuolius. 15-17 metų šilutiškiai buvo pristatyti į policiją ir apklausti. Šiuo metu sprendžiamas klausimas dėl kardomųjų priemonių skyrimo jiems.