Sulaikyti kvaišalų platinimu įtariami šilutiškiai

sulaikymasTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė penketą narkotinių medžiagų platinimu įtariamų jaunuolių. Tarp policijai įkliuvusių asmenų – ir Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų vyresnysis jūreivis.

Po beveik mėnesį trukusio tyrimo, šį antradienį į policijos komisariatą buvo pristatyti keturi 17-23 metų šilutiškiai ir vienas jų bendraamžis klaipėdietis. Jaunuoliai buvo sulaikyti Šilutės rajone. Atlikus kratas minėtų asmenų namuose buvo rasta augalinės kilmės medžiagos, kaip įtariama, kanapių, taip pat rausvos spalvos tablečių.

Kvaišalais jau kurį laiką Šilutėje ir rajono gyvenvietėse galimai prekiavusiems visiems jaunuoliams pareigūnai pareiškė įtarimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti.

Ketvirtadienį teismas leido suimti septyniolikmetį šilutiškį, kuris dėl narkotikų policijai yra kliuvęs jau anksčiau. Jaunatvišku entuziazmu trykštantis vyrukas, pristatytas į komisariatą, gerokai nustebino pareigūnus bandydamas pasprukti. Toks sulaikytojo impulsyvumas tik dar labiau apsunkino padėtį – jaunuoliui buvo pareikšti įtarimai ir dėl pasikėsinimo pabėgti iš sulaikymo vietos. Kiti įtariamieji, jiems paskyrus kardomąsias priemones, buvo paleisti.

Ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti Šilutės policijoje tęsiamas. Asmenims gresia laisvės atėmimas nuo dviejų iki aštuonerių metų.