Šumacheriu vadinamas Kuršių marių monstras: neįkainojami VW, „Nissan“ ir „Mercedes“ genai

Tadas ZukauskasKintuose gyvenantis 27 metų Tadas Žukauskas prieš dešimtmetį sukonstravo tai, ką jo užkietėjęs meškeriotojas senelis palaikė tikrų tikriausiu stebuklu. Iš daugybės mašinų laužo sudėtame šumacheriu vadinamame Kuršių marių ledo transporte – grojanti magnetola, krosnelė ir netgi cigarečių degiklis. „Tokių mašinų Lietuvoje – ne viena. Tačiau vienintelio mano yra taip įrengta“, – patikino Tadas.

Sukurtas iš mašinų laužo

Išvažiavęs iš Kintų pakraštyje esančio garažo, šumacheris ėmė traiškyti ploną šalia tyvuliuojančio vandens telkinio ledą. Keletas posūkių – ir užšalusi bala vėl atgijo. Prieš šį monstrą neatsilaiko niekas. Nebent saulė, kuri kelia didžiausią pavojų kai kurioms jo dalims.

„Tai ledo transportas, su kuriuo žiemą važinėjuosi po Kuršių marias. Ypatingas jis tuo, kad dėl lengvos konstrukcijos bei itin didelių ratų neskęsta. Nuo rusų laikų žvejai tokių mašinų yra prisigaminę. Kurdavo iš visokių rusiškų Ižų. Prieš 15 metų Lietuvoje jau toks važinėjosi. Ventės krašte gal keturi šumacheriai yra“, – stabtelėjęs ant kranto ir užgesinęs garsiai burzgiantį 1.8 litro darbino tūrio „Volkswagen“ variklį, pasakoti ėmė Kintų gyventojas.

Daugiau apie tai skaitykite gazas.lt straipsnyje „Šumacheriu vadinamas Kuršių marių monstras: neįkainojami VW, „Nissan“ ir „Mercedes“ genai“.