Sumažėjo traukinuko į Klaipėdą reisų

Bendrovė „LTG Link” praneša, kad šalina šalčio ir ypač gausaus sniego sukeltus trijų traukinių gedimus, todėl nuo gruodžio 20 d. atšaukia dalies maršrutais Klaipėda–Šilutė, Kaunas–Marijampolė, Vilnius–Jašiūnai kursuojančių traukinių reisus.

Tokiu būdu bendrovė siekia greičiau suremontuoti paveiktus riedmenis, o keleiviams užtikrinti galimybę geriau planuotis keliones. Kitus traukinių reisus numatoma vykdyti įprastai.

Kadangi traukiniai naudojami itin efektyviai, trimis traukiniais organizuojami 14 kasdienių reisų, kurie nuo gruodžio 20 d. minėtuose maršrutuose atšaukti. Jais kartu sudėjus per dieną vidutiniškai vyksta apie 400 žmonių. Laikini pokyčiai palies šiuos traukinių reisus: 953 (Vilnius-Jašiūnai), 954 (Jašiūnai–Vilnius), 687, 989, 683 (Kaunas-Marijampolė), 690, 682, 686 (Marijampolė–Kaunas), 505, 507, 501 (Klaipėda–Šilutė) ir 508, 510, 504 (Šilutė–Klaipėda).

Jais vykti planavusiems keleiviams bus grąžinti už bilietus sumokėti pinigai, arba vietoje šių reisų kviečiama vykti kitu metu kursuojančiais traukiniais arba alternatyviomis transporto priemonėmis. Bendrovė tikisi, kad dalis reisų vėl kursuos iki Kalėdų ir primena, kad naujausia informacija apie bet kokius tvarkaraščių pokyčius visuomet galima pasitikrinti interneto puslapyje www.LTGLink.lt arba tel. +370 700 55 111. Bendrovė atsiprašo bilietus įsigijusių ir keliones planavusių keleivių už nepatogumus.

Informacija keleiviams teikiama kasose, bendrovės internetiniame puslapyje ir mobiliojoje programėlėje. Lėšos už atšauktų reisų bilietus keleiviams bus kompensuotos. Jei klientas bilietą pirko internetu ar per programėlę, pinigai bus grąžinti į sąskaitą per 5 d., o dėl lėšų grąžinimo už geležinkelio stotyse įsigytus bilietus bendrovė kviečia kreiptis į kasas arba el. paštu nuomone@ltglink.lt prisegant kelionės bilietą ir nurodant banko sąskaitą.

www.litrail.lt inf.