Šuo apkandžiojo aštuonmetę mergaitę

angry brown dog with teeth out-otherŠeštadienio pavakarę, apie 18.30 val., Šilutės Stoties gatvėje 8-metę A.J. apkandžiojo nepažįstamo vyriškio šuo.

Vakar policijos pareigūnai dar nebuvo nustatę, kieno šuo apkandžiojo mažametę. Tauragės AVPK atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė sakė, jog apklausiant mergaitę ir jos tėvus, jie negalėjo pasakyti, iš kur šalia vaiko atsirado tas šuo. Mergaitė prisiminė tik tiek, kad šuo buvo didelis, stambus ir rudas.

Mergaitei sukandžiota ranka, ji labai išsigando. Mažametė buvo nuvežta į Šilutės ligoninės Priėmimo – skubios pagalbos skyrių, kur suteikus pirmąją pagalbą ir paskiepijus, išleista gydytis namuose.

Šio skyriaus medikai sako, kad šunų apkandžioti žmonės jų darbe toli gražu ne retenybė. „Tokių ligonių turime tikrai dažnai“, – tikino jie.

Pasak S.Šniaukštaitės, dažniausiai tokiais atvejais pradedama administracinė teisena, tad policija atskiros tokių įvykių statistikos neveda. Šį kartą, įvertinę visas aplinkybes, pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Jei yra šį įvykį mačiusių šilutiškių, pareigūnai prašo jų pagalbos: jūsų suteikta informacija labai padėtų tiriant įvykį.