Supleškėjo angaras su šienu

gaisras juknaiciu rapseVėlų antradienio vakarą, apie 23.36 val. Juknaičiuose užsidegė žemės ūkio bendrovei „Juknaičių rapsas“ priklausantis angaras, kuriame buvo 100 tonų šieno. Padaryta žala dar tikslinama, bet jau dabar aišku, kad ji bus milžiniška.

Antradienį prieš vidurnaktį bendruoju pagalbos telefonu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Juknaičių kaime dega įmonės angaras su šienu.

Gaisrą pirmasis pastebėjo sargas, jis ir iškvietė ugniagesius.
gaisras juknaiciu rapse stogas
Į įvykio vietą buvo išsiųstos Šilutės, Žemaičių Naumiesčio ir Stoniškių autocisternos ir brigados. Atvykus ugniagesiams metalinis angaras viduje buvo pilnas ugnies. Užgesinti liepsnas ugniagesiams pavyko iki pusės dviejų nakties. Bet dar iki kitos dienos popietės jie dirbo gaisravietėje – reikėjo perkrauti sudegusio ir vandeniu sulieto šieno likučius.

Ugniagesiams pavyko išsaugoti metalines pastato sijas, bet skarda dengtas jo stogas vietomis išsilydė.

Sudegė per 100 tonų į rulonus susukto šieno. Galvijus auginanti bendrovė patyrė daugiatūkstantinius nuostolius. Jos vadovai kalbėjo, kad šieną darbininkai į angarą vežė visą savaitę.

Pastate elektros nebuvo, tad pareigūnai įtaria arba padegimą, arba savaiminį šieno užsidegimą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.