Supleškėjo namas Sugintuose ir avarijoje žuvo šilutiškis

gaisrasSpustelėjus šalčiams rajone kilo pirmasis milžiniškus nuostolius atnešęs gaisras – šeštadienį Žemaičių Naumiesčio seniūnijoje supleškėjo namas. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Pagėgių savivaldybėje žuvo šilutiškis, kai nesuvaldytas automobilis BMW įsirėžė į medį. Automobilio vairuotojas, spėjama, paspruko, nuolaužose palikęs žuvusį keleivį.

Namas sudegė visiškai

Pranešimas apie Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Sugintų kaime pleškančius namus Šilutės ugniagesiams perduotas tuoj po 17 valandos. Į Sugintus suvažiavus ugniagesiams su savo cisternomis, namas jau degė atvira liepsna, stogo perdangos buvo sukritusios į vidų. O vos pradėjus ugniagesiams dirbti, name sprogo dujų balionas. Laimė, žmonių namuose jau nebebuvo, tad per sprogimą niekas nenukentėjo.

Medinis vieno aukšto su mansarda namas priklauso Z.E. Šeimininkė tuo metu, kai įsiplieskė liepsnos, sako buvusi namuose. Tačiau suvaldyti ugnį nebuvo taip paprasta, juolab kad vandenį ugniagesiams teko vežiotis iš už 2 kilometrų esančio telkinio.

Namas sudegė visiškai, ugnis pasiglemžė ir trijuose jo kambariuose bei virtuvėje buvusius baldus ir visus namų apyvokos daiktus. Dar vienas kambarys su visais jame buvusiais daiktais sulietas vandeniu.

Ugniagesiai savo darbą baigė tik vidurnaktį, jiems pavyko išgelbėti sodyboje stovinčią lauko virtuvę ir sandėliuką.

Ugniagesiams talkino ir vienas Žemaičių Naumiesčio savanoris. Tokie savanoriai nuo rudens jau dirba visose seniūnijose, jų yra apie 40.

Dėl ko įsiplieskė liepsnos, dar aiškinamasi, tačiau tyčinio padegimo versija atmesta.

Žuvo šilutiškis

Kaip rašo lrytas.lt, naktį iš šeštadienio į sekmadienį apie 3 val. 07 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie tai, kad Pagėgių savivaldybės Vilkyškių seniūnijoje, Žukų kaime, V.Gaigalaičio g., įvyko avarija, automobilyje yra prispaustas žmogus.

Į įvykio vietą išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Tauragės ir Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota greitosios pagalbos medikams ir policijos pareigūnams.

Policijos departamentas paryčiais pranešė, kad įvykio vietoje rastas nuo kelio nuvažiavęs ir į pakelės medį atsitrenkęs automobilis BMW 318. Apžiūrint automobilį, ant galinės sėdynės rastas prispausto 28 metų vyro lavonas. Automobilio vairuotojo įvykio vietoje nebuvo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyrius lrytas.lt informavo, kad žuvį vyrą iš nuolaužų ištraukė ugniagesiai, panaudoję specialią gelbėjimo įrangą.

Policija taip pat praneša, kad automobilio valstybiniai numeriai yra angliški, aiškinamasi, kam mašina priklauso. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pasprukęs vairuotojas ieškomas.