Supleškėjo R.Plikšnio kaimo turizmo sodyboje esantis pastatas

pliksnio pirtis degaSekmadienio rytą ugnis įsisuko į verslininko Raimondo Plikšnio kaimo turizmo sodybą „Pakalnės vingis“, esančią Rusnėje.

Supleškėjo šiemet statytas nedidelis pastatas su pirtele, skirtas šeimyninėms šventėms. Apdegė ir šalia stovėjusi pavėsinė.

Sodybos teritorijoje esančios vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kad dūmai pasirodė apie 9 val. ryto. Tuo metu šeimininkas buvo išplaukęs į marias. Išgirdusi nuo karščio skilinėjančių čerpių sproginėjimą, į lauką išbėgo R.Plikšnio žmona Daiva, netrukus buvo iškviesti ugniagesiai.

Atvykus ugniagesiams, pastatas jau stipriai degė ir jo išsaugoti nebepavyko – viskas sudegė. Šeimininkai patyrė apie 30 000 Eur nuostolį.

Gaisro kilimo priežastis nežinoma, mįslė tai ir pačiam sodybos šeimininkui.

„Šilutės naujienoms“ R.Plikšnys komentavo, kad pastatas buvo nesenai statytas, jame esanti elektros instaliacija pravesta pagal visus saugos reikalavimus, krosnies dūmtraukis buvo kruopščiai sumontuotas.

Naujai statyto pastato šeimininkas dar nebuvo spėjęs apdrausti, tą ketino padaryti lapkričio mėnesį. R.Plikšnys džiaugiasi, kad gaisro metu niekas nenukentėjo ir nesusižalojo.