Susidūrė stirnų išgąsdinti vairuotojai

avarija rudynai1Šiandien po pietų kelyje Šilutė – Klaipėda, Rūdynų kaime, netoli Saugų, susidūrė du automobiliai. Avarija įvyko dėl pakelėje pasirodžiusių ir vairuotojus išgąsdinusių stirnų.avarija rudynai

Šilutiškė, vairuojanti „Audi A6“, pastebėjo iš miško į pakelę išlindusią stirną. Moteris, manydama, kad laukinis gyvūnas gali staiga išbėgti į važiuojamąją dalį, sulėtino savo automobilį. Iš paskos važiuojantis klaipėdietis pastebėjo moters manevrą ir taip pat pristabdė „Ford Fiestą“, tačiau stabdydamas nepasiliko saugaus atstumo nuo priekyje esančio automobilio.

Pamačiusi dar vieną į kelią besiruošiančią išbėgti stirną, moteris staigiai stabdė automobilį, o iš paskos važiuojantis 22 metų vaikinas jau nebespėjo sureaguoti į šį moters manevrą.

„Ford Fiesta“ rėžėsi į „Audi A6“ galą. Smūgio būta stipraus, nes avarijos metu išsiskleidė „Fordo“ saugos oro pagalvės, o „Audi“ vairuotoja galva trenkėsi į sėdynės atramą.

Vairuotojai rimtesnių sužalojimų nepatyrė ir jiems neprireikė medikų pagalbos. Vaikinas pripažino savo kaltę, ir jie patys užsipildė eismo įvykio deklaracijas.