Susipažinkime su edukacine programa – turistiniu maršrutu „Divyčio kelias“

divyciokelias„Divyčio kelias“ –  edukacinis turistinis maršrutas pristatantis Lietuvos ir užsienio gyventojams Šilutės kraštą, kultūrinį žvejybos ir maisto paveldą. Turistinį maršrutą sudaro 25 taškai, iš kurių 9 – kulinariniai objektai supažindinantys keliautojus su Šilutės kraštui būdingais patiekalais. Taip pat į turistinį maršrutą „Divyčio kelias“ įtrauktos Šilutės krašto išskirtinės ir keliautojų dėmėsio vertos vietos. Maršrutui ir „Divyčio kelio“ taškams yra skirtas internetinis puslapis www.divyciokelias.lt.

Spalio 23 d. įvyks viešas nemokamas seminaras „Kaip kokybiškai įgyvendinti edukacinę programą – turizmo maršrutą „Divyčio kelias?“. Seminare dalyviai bus išsamiai supažindinami su edukacine programa – turistiniu maršrutu „Divyčio kelias“ ir būtinomis priemonėmis kokybiškam įgyvendinimui, siekiant kokybiškai aptarnauti turistus. Seminarą ves trys savo sričių specialistai. Įvaizdžio ir reklamos priemonių taikymo ekspertas Saulius Kromalcas dalinsis informacija, kaip tapti sėkmingu ir išskirtiniu savo srityje? Žydrūnas Sadauskas – elektroninės rinkodaros konsultantas, atskleis interneto privalumus kiekvienai sričiai, papasakos apie viešųjų ryšių strategijas internete bei kaip pasiekti potencialius keliautojus. Internetinio puslapio www.divyciokelias.lt kūrėjas Martynas Makaras papasakos apie turistinio maršruto „Divyčio kelias“ puslapio naudojimą bei informacijos kėlimą.

Seminaras įvyks spalio 23 d., 10 val. viešbučio „Deims“ konferencijų salėje, Lietuvininkų g. 70, Šilutė. Norinčius dalyvauti seminare kviečiame registruotis el. paštu info@efektyvusprojektai.lt iki spalio 20 d.

Asociacija žvejų klubas „Skirvytėlė“ ir Žuvininkystės regiono vietos veiklos grupė Viešoji įstaiga „Pasienio žuvys“ įgyvendina projektą „Turizmo plėtra Šilutės regione sukuriant kultūrinį žvejybos ir maisto paveldo turistinį maršrutą „Divyčio kelias“, kurį remia Lietuvos Respublika ir Europos Žuvininkystės fondas.

Seminaras „Kaip kokybiškai įgyvendinti edukacinę programą – turizmo maršrutą „Divyčio kelias“?“

Spalio 23 d. Šilutė (Lietuvininkų g. 70, Viešbutis „Deims“)

10.00 – 10:15

Registracija

10:15 – 10:20

Įžanga

Projekto „Turizmo plėtra Šilutės regione sukuriant kultūrinį žvejybos ir maisto paveldo turistinį maršrutą „Divyčio kelias“ pristatymas