Susitikimas su knygų vaikams autore I. Zarambaite

Gardamo bibliotekoje svečiavosi Gardamo progimnazijos ikimokyklinukai ir pradinukai su mokytojomis. Knygų vaikams autorė Ignė Zarambaitė pristatė vieną iš paskutiniųjų knygų „Debesėlis“.

I. Zarambaitė – apdovanota talentais: knygų rašymas, lėlių gamyba, tapymas, interjero detalių kūrimas, edukacinių užsiėmimų vedimas.

Renginio pradžioje Ignė papasakojo apie savo kūrybinį kelią, apie knygas. Parašyta jų ne viena, visos jos skirtos vaikams. Pirmoji „Emilio laiškas“ parašyta dar 2015 metais. Tądien susirinkusiems vaikams autorė pristatė knygą „Debesėlis“, papasakojo jos atsiradimo istoriją, apie balandį pasirodžiusį jos balkone, kuris ir įkvėpė sukurti šią knygą, apie knygos personažus, kurie skaitant padės leistis į smagų nuotykių pasaulį.

Viešnia papasakojo ir apie lėlių kūrimą, atsivežė ir prizą – knygutę, kurią skyrė tam, kuris atsakys į klausimą, nuo ko ji pradeda kurti lėles? Susirinkę mokiniai kėlė rankas ir spėliojo, ir tik Patricija Rapalavičiūtė atsakė, kad tai – širdis. Už tai jai buvo įteiktas prizas – knygutė „Manęs nėra“.
Greitai prabėgo laikas, vaikai vis kėlė rankas klausė Ignės ir apie jos parašytas knygutes, kuriamas lėles. I. Zarambaitė atsakinėjo, o tiems kurie dar kažko norės paklausti, pasiūlė rašyti jai laiškus.

Renginio pabaigoje susirinkusieji padėkojo už įdomų laiką kartu ir atsisveikino iki naujų susitikimų.