Susitikti prie kavos puodelio kviečiami ir šilutiškiai senjorai

kava senjoramsLapkričio 27-ąją startavusi respublikinė akcija senjorams „Iki pasimatymo prie kavos puodelio“ didžiuosiuose šalies miestuose įsibėgėja. Šilutės kavinių šeimininkai taip pat geranoriški ir artėjant jaukiausioms metų šventėms, kviečia senjorus pasivaišinti kavos ar arbatos puodeliu, pabendrauti su bendraminčiais jaukioje aplinkoje.

Didieji šalies miestai jau nebe pirmus metus artėjant Kalėdoms pakviečia senjorus savaitgaliais nemokamo kavos puodelio. Žinia, kavos ar arbatos puodelis yra tik pretekstas, pagrindinis akcijos organizatorių sumanymas buvo suteikti galimybę vyresnio amžiaus žmonėms pabendrauti, praleisti laiką brangių žmonių draugijoje.

Kavinės ir restoranai vyresnio amžiaus lankytojų laukia iki kitų metų sausio 8 d.

Ar jungiasi prie šios gerumo akcijos Šilutės kavinės ir restoranai ir ar domisi ja šilutiškiai senjorai?

Restorano „Gilija“ savininkė Virginija Pikelienė sakė, jog iki šiol nė vienas žmogus nepasidomėjo galimybe su bičiuliais apsilankyti restorane ir išgerti puodelį kavos. Tačiau ši įstaiga mielai įsijungė į šią akciją pernai, senjorus vaišino saldumynais ir pyragų dienos proga.

„Gilija“ mielai jungsis ir prie šios akcijos, ir laukiame mūsų miesto senjorų sekmadieniais. Pavaišinsime kava ar arbata, o saldumynams pritaikysime 50 proc. nuolaidą“, – sakė V.Pikelienė.

Akcija „Gilijoje“ vyks iki Trijų Karalių dienos.

Labai mielai senjorus priimtų ir XXL cepelinais garsėjanti kavinė „Klumpė“. Pasak jos šeimininkės Virginijos Mirauskienės, čia irgi dar nė vienas šilutiškis nepasidomėjo galimybe ateiti su bičiuliais ir nemokamai išgerti puodelį kavos. „Klumpė“ senjorų labai laukia pirmadieniais ir antradieniais nuo 16 valandos.

Pirmą kartą akcijoje dalyvauja picerijos „Rambynas“ kolektyvas, kuris senjorų laukė jau praėjusį sekmadienį. Pasak šios maitinimo įstaigos atstovų, jie nutarė, kad po mišių Šilutės katalikų bažnyčioje namo einantiems senoliams bus patogu užsukti į „Rambyną“ puodeliui kavos. Bet tądien senjorų dar nesulaukta.

Visgi „Rambynas“ irgi mielai laukia vyresnio amžiaus šilutiškių sekmadieniais nuo 11 iki 12 valandos, ir pavaišins juos kava ir pyragu.