Sustabdyti 4 neblaivūs vairuotojai

drunk-driver-350x387Penktadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė sustiprintą vairuotojų blaivumo kontrolę Šilutės rajono keliuose.

Per vakarą patikrinus per pusantro šimto vairuotojų, trims iš jų buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis, vienam – vidutinis. Dar vienas neblaivus vairuotojas tą patį vakarą policijos pareigūnams įkliuvo Pagėgių savivaldybėje, jam buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Tarp penktadienį Šilutės rajone išaiškintų neblaivių vairuotojų buvo ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės imuniteto padalinio pareigūnas. Neuniformuotas ne tarnybos metu nuosavu automobiliu važiavęs E.M. (gimęs 1974 m.) sustabdytas Bikavėnų kaimo ribose. Patikrinus alkoholio kiekio matuokliu, vyriškiui buvo nustatytas lengvas, 0,76 promilės, girtumas.

Sustiprintą Kelių eismo taisyklių pažeidimų, tarp jų ir vairuotojų blaivumo, kontrolę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Šilutės rajone vykdė ir ketvirtadienį prieš šv. Velykas.

Tądien per keletą valandų pareigūnai išaiškino tris neblaivius vairuotojus, dviem iš jų buvo nustatytas vidutinis, vienam – sunkus girtumo laipsnis.

Patikrinimo metu dar vienas šilutiškis buvo užfiksuotas vairuojantis neturėdamas tam teisės, taip pat nustatyti keli smulkūs Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Tą ketvirtadienį pro kelyje dirbančius pareigūnus dideliu greičiu praskriejo ir pilkos spalvos BMW, kurio vairuotojas, matyt, išvydęs pareigūnus dar labiau padidino greitį, tačiau toli nenuvažiavęs jo nesuvaldė, nuslydo nuo kelio ir apsivertė. Eismo įvykį sukėlęs neatsargus vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos, tačiau pareigūnai nustatė, kad automobilis priklauso Šilutės rajone, Laučių kaime gyvenančiai moteriai.

Apklausiama automobilio savininkė teigė pati automobilio nevairavusi, tačiau ir negalėjo pareigūnams pasakyti, kam tą vakarą buvo patikėjusi savo transporto priemonę. Dėl eismo įvykio pradėta administracinė teisena, pareigūnai aiškinasi, kas vairavo automobilį.