Sustabdyti plaukų slinkimą padeda lazerinė fototerapija

 

sukos 1Daugelį žmonių kankina padidėjęs plaukų slinkimas, kuris gresia nuplikimu (alopecija). Alopecija pasitaiko tiek vyrams, tiek moterims.

Dažniausiai plaukai ima labai smarkiai slinkti sulaukus 22-25 metų, intensyviausiai slenka sulaukus 30-ies. Maždaug 30 proc. vyrų, perkopusių per 30-metį, nuplikimas labai ryškus.

Kaip su tuo kovoti? Kaip tai įveikti?

 

Grožio ir sveikatos studijoje „Pas Ingridą“, Šilutėje, M.Jankaus g. 8, teikiama nauja paslauga – plaukų lazerinė fototerapija. Tai puiki galimybė žmonėms, kenčiantiems nuo plaukų slinkimo, lūžinėjimo, odos pleiskanojimo, neskausmingai ir efektyviai pasirūpinti savo plaukais ir galvos oda.

Veiksmingiausia – lazerinė terapija

 

Plaukų slinkimas susijęs su naujų plaukų ataugimo fazės sutrikdymu. Naujų plaukų augimą galima skatinti įvairiomis priemonėmis, tačiau praktika rodo, kad jos nelabai veiksmingos.

Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad veiksmingiausia priemonė gydant plikimą – lazerinė terapija.

Daug metų pagrindinės plaukų klinikos visame pasaulyje sėkmingai naudoja lazerinės fototerapijos technologiją, kuri žinoma pavadinimu „Low Level laser Therapy“. Šios procedūros sėkmingai atliekamos tūkstančiams pacientų.

Kaip veikia lazerinė foto-terapija?
Hairmax-Lasercomb-245x300
Kiekvienas plaukas auga vidutiniškai 2-8 metus, paskui iškrinta. Plauko šaknis keletą savaičių „ilsisi“, tada iškritusio plauko vietoje pradeda augti naujas plaukas. Šitoks ciklas trunka visą žmogaus gyvenimą.

Kai kuriems žmonėms, bėgant metams, plaukų atauga mažiau, nei iškrinta, o nauji plaukai būna plonesni. Po truputį plaukų mažėja – ima reikštis plikimas (alopecija). Plikimas iš esmės yra sutrikdytas naujų plaukų ataugimo procesas, o ne plaukų iškritimas!

Reguliariai atliekant lazerinės fototerapijos procedūras, daromas poveikis plauko amžiaus trukmei (sumažinamas plaukų slinkimas) ir stimuliuojama plauko šaknis, o tai skatina naujo plauko išaugimą iškritusiojo vietoje.

Gydomoji lazerio šviesa pagerina kraujo apytaką plauko svogūnėliui ir galvos odai, dėl to pagerėja plauko folikulo aprūpinimas gyvybiškai svarbiu deguonimi ir maisto medžiagomis.

hairmax beforeafter1Lazerio šviesa veikia fotobioterapijos principu – ląstelės sugeria šviesą ir pačios „pasitaiso“. Lazerio šviesa įsiskverbia giliai į galvos odą, skatina kraujo mikrocirkuliaciją, ląstelių metabolizmą ir proteinų sintezę. Tai padeda stabdyti plaukų slinkimą.

Plaukų augimą skatina lazerinės šukos

Lazerinės šukos „HairMax LaserComb“ – unikalus ir vienintelis pasaulyje prietaisas, skatinantis plaukų augimą ir naudojamas plaukų slinkimui sustabdyti. Tokį prietaisą turi ir Šilutės grožio ir sveikatos studija „Pas Ingridą“.

93 proc. lazerinių šukų „HairMax LaserComb“ naudotojų nepaprastai patenkinti pasiektais rezultatais.

Kad pasiektumėte norimą rezultatą, patariama lazerinę fototerapiją atlikti tris kartus per savaitę. Pabrėžtina, kad plaukų gydymas reikalauja daug laiko, o naudodami lazerines šukas, 45 proc. žmonių pirmuosius pokyčius pastebi jau po 2 mėnesių, 90 proc. – per pirmuosius 3 mėnesius.

Daugelis vartotojų pažymi šiuos privalumus ir plaukų pokyčius, panaudojus lazerinį prietaisą „HairMax LaserComb“:
* plaukų tankumas padidėja;
* plaukai greičiau auga;
* padidėja tempimo stiprumo riba (mažiau lūžinėja);
* jie tampa paklusnesni ir labiau blizga;
* pagerėja būklė;
* mažiau pleiskanų, suerzinimo ir galvos odos niežulio.

Kiekvienas, kuriam itin slenka plaukai, gali laiku įveikti šią problemą ir pagerinti plaukų būklę. Kreipkitės į grožio ir sveikatos studiją „Pas Ingridą“. Išankstinė registracija – telefonu (8 611) 15120.