Sustabdytos vasaros akimirkos – nuotraukose

Foto konkursas susiaiKą norėtumėte užkonservuoti iš praėjusios vasaros ir prisiminti ilgėjančiais rudens ar šaltos žiemos vakarais? Kas tai būtų – atostogų akimirka, reikšmingas gyvenimo įvykis, o galbūt iš tiesų prikonservavote šimtus stiklainėlių baravykų ar senovišku būdu užraugėte agurkus?

Kviečiame dalintis savo įspūdžiais!  

Praėjusiai vasarai įprasminti „Šilutės naujienos“ skelbia fotografijų konkursą „Vasaros akimirkos“. Jūsų nuotraukų iki spalio 7 dienos lauksime el. paštu silutesnaujienos@gmail.com . Vienas dalyvis gali atsiųsti ne daugiau kaip 3 nuotraukas.foto konkursas Silutes naujienu dovana

Už fotografijas kviesime balsuoti „Šilutės naujienų“ „Facebook“ puslapyje, o nugalėtojus paskelbsime spalio 11-osios „Šilutės naujienų“ numeryje.

Nugalėtoją leisime išrinkti „Šilutės naujienų“ „Facebook“ lankytojams. Daugiausiai „PATINKA“ surinkusios nuotraukos autoriui atiteks „Sušių studijos“ įsteigtas prizas – 25 eurų vertės šešių porcijų (48 gabaliukų) sušių padėkliukas.

Savo prizą įsteigė ir „Šilutės naujienų“ redakcija. Iš patirties žinome, kad foto konkursas Andriaus dovanavertinti JŪSŲ atsiųstas nuotraukas yra be galo sunku, nes dažniausiai jos visos būna vertos apdovanojimo. Taigi šįkart mes nevertinsime, o „Šilutės naujienų“ firminį puodelį ir trijų mėnesio laikraščio prenumeratą padovanosime antrosios vietos laimėtojui, išrinktam pagal „PATINKA“ skaičių.

Originaliausią nuotrauką išrinks Šarūnas Stancikas – „Šarūno reklamos“ direktorius ir padovanos marškinėlius su jūsų atsiųsta nuotrauka ar šmaikščia fraze.

Nuotraukas vertins fotografas Andrius Vaišnoras (www.fotografas-andrius.lt). Jis, labiausiai patikusios nuotraukos autoriui padovanos asmeninę fotosesiją.