Sustiprinta pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų eismo kontrolė

perejosnaikinamosatsirasperejimaiTęsdami prevencines priemones, skirtas eismo saugumui užtikrinti, policijos pareigūnai daugiau nei dvi savaites, nuo rugpjūčio 22 iki rugsėjo 9 dienos vykdė sustiprintą pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų eismo kontrolę Tauragėje, Šilutėje, Šilalėje ir Pagėgiuose.

Policijos pareigūnai, patruliavę miestų ir rajonų teritorijose, nustatė 13 pėsčiųjų ir 19 dviratininkų, pažeidusių įvairius Kelių eismo taisyklių reikalavimus. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje užfiksuoti 2 atšvaitų nesegėję pėstieji ir 2 dviratininkai, kurių transporto priemonės, esant blogam matomumui, nebuvo paženklintos šviesą atspindinčiais elementais.

Tauragėje, Šilutėje, Šilalėje ir Pagėgiuose policijos pareigūnai išaiškino 19 neblaivių dviračių vairuotojų. Minėtoje teritorijoje kelią draudžiamose vietose kirto 11 asmenų.

Policijos pareigūnai pataria gyventojams rūpintis savo ir artimųjų saugumu kelyje bei laikytis Kelių eismo taisyklių, tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui segėti atšvaitus. Pareigūnai ragina eismo dalyvius dviračiais važiuoti tik tam skirtose vietose. Pėstieji kelią turėtų pereiti tik pėsčiųjų perėjose. Kai matomumo zonoje perėjos nėra, per kelią reikėtų eiti gerai apžvelgiamose vietose, tačiau tik įsitikinus, kad tai daryti pėsčiajam saugu.