Sutuoktinius kviečia intriguojantis seminaras „Per juokus į geresnę santuoką“

o-HAPPY-COUPLE-facebook„Per juokus į geresnę santuoką“ – tai netipiškas savaitgalio video seminaras su diskusijomis apie santuoką. Tai galimybė poroms linksmai praleisti laiką kartu ir kitomis akimis pažvelgti į savo sutuoktinį.

Seminaro autorius Mark Gungor yra dvasininkas ir vienas žymiausių konsultantų šeimos ir vedybinio gyvenimo klausimais JAV. Taip pat jis veda radijo laidas, dirba lektoriumi, yra parašęs knygą „Laugh Your Way to a Better Marriage“.
Artėjantį savaitgalį DVD seminaras rengiamas Kintuose.

Mes – vyrai ir moterys – iš prigimties esame visiškai skirtingi, tačiau apie savo skirtybes mažai ką žinome. Kaip ir nedrįstame garsiai prabilti apie šeimyninio gyvenimo intymumą, kuris yra toks svarbus kiekvienam. Seminaro autorius Mark Gungor sudaužo daugelį nusistovėjusių stereotipų. Jo išsakyta tiesa apie vyrus ir moteris šokiruoja, stulbina, kartais net erzina…
semis
Lietuvoje mes dar nesame girdėję tokio kalbėjimo apie partnerystę ir šeimą. Juo labiau, kad M.Gungor daro tai su pavydėtinu humoro jausmu. Nepajusite, kaip greitai prabėgs seminaro laikas, nes beveik visą laiką kvatosite iš širdies. Pasisemsite vertingų žinių, kaip sustiprinti arba iš naujo padėti laimingo šeimyninio gyvenimo pamatus, atnarplioti santykių mazgus.

Šį seminarą poroms geriau išgirsti kuo anksčiau, nes gautos žinios iš tiesų gali padėti geriau suprasti vieniems kitus, nebedaryti klaidų. Esame tikri – į jūsų santuoką plūstels gaivus teigiamų permainų vėjas!

Koks gi tas Marko Gungoro „plyšk iš juoko“ požiūris į sutuoktinių gyvenimą?

„Pasakojimas apie dvejas smegenis“ dalyje Markas aiškina „santykių fizikos dėsnius“.

Intriguojančioje dalyje „Raktas į geresnį seksą“ autorius pristato žingsnelius, kuriuos porai patartina žengti, norint patirti geresnį vedybinį seksą.

Sesijos „Kaip išlikti susituokus ir nieko nenudėti“ metu seminaro dalyviai turės progos aptarti atleidimo galią savo vedybiniame gyvenime arba, kaip mėgsta sakyti Markas, paspausti mygtuką „Reset“.

O dalyje „Mano vėliava, arba kuo gyvena sutuoktinis“ autorius rodo naują būdą, kaip sužinoti, kuo gyvena ir alsuoja sutuoktinis.

 

Tai dviejų dienų Mark Gungor DVD seminaras su diskusijomis.
2015 m. liepos  17-18 d.
Kintų evangelikų liuteronų parapijos, salėje „Donelaičio namas“

Plačiau apie seminarą atsiliepimus ir kt.: www.nlin.lt , www.m-b.lt
Registracija tel. 8 612 17154.
Nedvejokit, nes vietų, skaičius ribotas. Nuostabi proga pažvelgti į savo šeimos santykius per šypseną ir tuo pačiu pasimėgauti baigiamuoju Kintų muzikos  festivalio koncertu.
Į seminaro kainą įskaičiuotas dviejų dienų seminaras su kava, arbata, saldumynais.
Renginio programa čia!