Sužadėtinio dovana – gėlių parduotuvė „Rima Rossa“

RIMA ROSSA 3„Esu optimistė ir konkurencijos nebijau“, – sako veiklą pradėjusi 25-erių metų verslininkė, floristė Rima Miklovaitė. Ji penktadienį Šilutės centre, Lietuvininkų g. 47 name, atidarė naują gėlių parduotuvę „Rima Rossa“.

Tai, ko gero, septintoji gėlių parduotuvė Šilutės mieste. 20 kv. metrų plote parduotuvės šeimininkė sugebėjo sukurti stilingą ir jaukią aplinką, o prekių asortimentas čia toks, kad bet kuris klientas atras gėlę, puokštę, interjero floristinį aksesuarą savo namams ar artimam žmogui.

R.Mikovaitė yra baigusi floristikos mokslus Klaipėdoje ir jau turi 5 metų darbo patirtį kituose mūsų miesto gėlių salonuose.
Floristika mergina susidomėjo prieš 10 metų, kai kartą pamatė daug puokščių, kurias jai norėjosi pavadinti neskoningomis. Tuomet ir kilo mintys, kaip puokštės turėtų atrodyti, kad jomis žmonės žavėtųsi.

„Nenoriu ir nemėgstu standartų. Kiekvienam gėlių rinkiniui, kuris turi tapti puokšte, pridedu savo kūrybos ir meilės, todėl identiškų puokščių tiesiog nesukuriu“, – sako Rima.

Atidaryti savo gėlių parduotuvę Rimą paskatino sužadėtinis. Artėjant Rimos 25 metų gimtadieniui, jis paklausė, ar dovanų ji norinti šampano butelio ir gėlių puokštės, ar tiesiog gėlių parduotuvės.

„Džiaugiuosi, kad nepasikuklinau. Dabar mano svajonė pradėjo pildytis“, – sako mergina.RIMA ROSSA 2

Kodėl verslas pradėtas kurti Šilutėje, o ne kuriame nors didmiestyje? R.Miklovaitės nuomone, kitaip ir negalėtų šiuo metu būti. Sužadėtinis dar kurį laiką dirbs Norvegijoje, ji pati yra kilusi iš Pašyšių ir dabar ten augina sūnų. Jauna verslininkė nenori, kad jis savo gyvenimą pradėtų didmiestyje – be savo kiemo ir be artimų žmonių.

„Mums dabar geriausia gyventi su močiute, saugioje ir artimoje aplinkoje“, – sako Rima.

Kalbėdama apie pradėtą vystyti veiklą, Rima sako, kad netrukus klientai gėles ir puokštes galės gauti tiesiog į namus. Jas pristatys kurjeris. Be to, į šią parduotuvę gali užeiti ir tie, kurie dar nėra apsisprendę, ką nori padovanoti ir kuo pradžiuginti savo artimą žmogų: Rima pasiruošusi su visais pabendrauti ir kartu nuspręsti, kokia gali būti dovana.

Parduotuvės atidarymo dieną staigmenų buvo ir pačiai šeimininkei – per pirmąsias dvi valandas net 23 klientai įsigijo gėlių ir žadėjo čia dar sugrįžti.