Svečiai iš ASU susižavėjo Pamario kraštu

alumni sveciaiRugpjūčio 6 dieną Aleksandro Stulginskio universiteto absolventų klubo ALUMNI Šilutės skyrius kartu su Plungės skyriaus nariais organizavo išvažiuojamąjį posėdį Šilutėje.

Posėdyje dalyvavo A.Stulginskio Universiteto rektorius Antanas Maziliauskas su žmona Danute, ASU absolventų ALUMNI klubo prezidentė Astrida Slavickienė ir viceprezidentas Jonas Varkalys.

Svečius sutiko Šilutės skyriaus pirmininkas Rimantas Liatukas ir nariai Povilas Būdvytis, Algis Bekeris, Sigitas Šeputis ir kiti. Svečiai apsilankė Ventės rago ornitologinėje stotyje, susipažino su šios stoties istorija, stebėjo joje vykdomą veiklą. Su Šilutės alumni sveciai muziejujeistorija ir Hugo Šojaus dvaru svečius supažindino muziejaus darbuotoja Indrė Skablauskaitė, kurios pasakojimas ir šišioniškių tarmė ypač žavėjo klausytojus. Rusnėje svečius ir Šilutės skyriaus narius labai šiltai sutiko ir vaizdingu pasakojimu užbūrė Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė.

Kelionė laivu iš Rusnės svečiams atvėrė nuostabius marių, Krokų Lankos, Minijos kaimo vaizdus, o atplaukusių į Uostadvarį jų laukė Šilutės skyriaus narių išvirta skani ir kvapni žuvienė. Paragavę pamariškių vaišių, pasidaliję puikiais įspūdžiais iš pažinties su Šilutės kraštu, ASU absolventų ALUMNI klubo nariai aptarė nuveiktus darbus, numatė ateities veiklos gaires.