Svečiai iš Vokietijos atvyko su dovanomis

VOKIECIAI 1Šilutės miesto gimtadienyje sulaukta svečių ir iš Vokietijos. Beverstedto miesto gyventojai Karin ir Helmut Meyer bei Martin Bensen jau ne vienerius metus lankosi Šilutėje, remia šilutiškius ir įvairių organizacijų – Raudonojo Kryžiaus draugijos, Šilutės gražinimo draugijos, Šilutės evangelikų liuteronų parapijos ir kitų – veiklą. Beje, pernai jie tapo Šilutės gražinimo draugijos tikraisiais nariais.

Šilutės bičiuliai moka draugijos mokesčius ir savo krašte ieško paramos Šilutei.

Ir šįsyk į Šilutę bičiuliai atvežė dovanų: senųjų kapinių koplyčioje iškrovė 40 sudedamųjų kėdžių ir elektros generatorių, kad kapinaičių tvarkdariams būtų lengviau dirbti. Dar 10 tokių pat kėdžių atiteko ir Šilutės muziejui.

Geradariai iš Beverstedto dovanų įteikė ir Šilutės Raudonojo kryžiaus draugijai: vaikštynių, ramentų, drabužių. Svečių grupės vadovas H.Meyer paprašė Raudonojo Kryžiaus draugijos Šilutės skyriaus komiteto sekretorės Virginijos Mačijauskienės padalinti dovanas draugijos globojamiems žmonėms.

Patiems mažiausiems šilutiškiams, kurie lanko „Ąžuoliuko” ir „Gintarėlio” vaikų darželius, atiteko po kelias dėžes saldainių, sulčių ir kitokių skanumynų.