Svečias žuvo ugnyje, o šeimininką gelbėjusi greitoji pateko į avariją

gairsas ZAL 5730Šeštadienį po pietų Vainute kilus gaisrui vainutiškio bute, žuvo svečiuose buvęs vyras.

O apdegusį šeimininką į ligoninę gabenęs greitosios pagalbos automobilis pateko į avariją.

Užsidegė miegodami

Gaisras kilo Vainute, Tauragės g. 13 namo viename iš butų, kuriame gyveno 32 metų vyras. Tuo metu pas jį viešėjo bičiulis.
Spėjama, kad trijų butų namas vidury baltos dienos užsidegė dėl to, kad vienas iš neblaivių vyrų rūkė lovoje. Užsidegė lova, o tada ugnis sparčiai išplito ir apėmė visą namą. Prie to prisidėjo ir pučiantis gūsingas vėjas.

Šeimininkas pabudo tik tada, kai liepsnos jau laižė jo galvą. Pašokęs jis per dūmų pilnus kambarius dar sugebėjo išbėgti į lauką.

Blogiau baigėsi kartu buvusiam ir užmigusiam kaimynui – jis nepabudo ir žuvo ugnyje. 35 metų vyro kūną ugniagesiai rado tik užgesinę liepsnas.

Gaisro metu nudegė stogas, perdanga ir išdegė vienas butas. Ugnį malšino keturios ugniagesių komandos.

Jauna vairuotoja greitosios nepamatė
gairsas ZAL 5721
Nudegimus patyręs vyriškis išgabentas į ligoninę.

Greitosios pagalbos medikų automobilis, skubėjęs su nukentėjusiuoju į ligoninę jau Šilutėje, sankryžoje, pateko į avariją. Jo, važiavusio su garso ir šviesos signalais, nepraleido „Audi“ vairavusi mergina.

Ji teisinosi negirdėjusi greitosios sirenos.

Laimė, šio eismo įvykio metu apgadinti tik automobiliai.

Nukentėjo ir naujagimį auginanti šeima

Vieną iš sudegusio namo butų nuomojosi jauna šeima, turinti vos prieš mėnesį gimusį kūdikį. Gaisro metu naujagimio namuose nebuvo. Jo tėvai spėjo iš namų išnešti vertingesnę buities techniką, kitus daiktus.

Vainuto seniūnijos socialinio darbo organizatorė Marta Miliauskienė sakė, kad šiai šeimai padės pagal galimybes. Džiugu, kad jauni žmonės, patyrę nelaimę, nesutriko ir patys ėmėsi spręsti iškilusias problemas. Jau aptarta galimybė šeimai įsikurti kitame, Vainute esančiame bute.

Kitame sudegusio namo bute niekas negyveno – tik kartais čia užvažiuodavo buvusių šeimininkų vaikai.

Ligoninėje gydomas apdegęs vyras Vainute gyveno apie metus, netoliese dirbo, apsistodavo įvairiose vietose. Ar sudegusį butą jis buvo jau įsigijęs, ar dar tebesinuomojo, kaimynai nežino. Tačiau neabejoja, kad ir jis ras kur prisiglausti.