Svečių sulaukė Šilutės šaulių kuopa

jaunieji sauliaiArtėjant Šilutės miesto gimtadieniui Lietuvos šaulių sąjungos Šilutės 8-osios kuopos nariai sulaukė svečių iš Vokietijos – Bundesver šaulių – rezervistų.

Šilutiškiai šauliai ir Vokietijos rezervistai aktyviai bendradarbiauja jau beveik 2 metus. Šilutės 8-osios kuopos vadas Donatas Jaunius sako, jog vokiečiai remia Šilutės šaulių kuopos jaunimą drabužiais, avalyne ir kariška atributika. Tuščiomis jie neatvyko ir šį kartą – kuopos nariams, suaugusiems ir jaunimui, atvežė dovanų.

16-os svečių delegacijai vadovavo Stefan Elbert, kuris jau ne kartą yra buvęs Lietuvoje. Mūsų kraštą jis pažįsta ir jo istoriją žino taip gerai, kad saviškiams galėjo būti gidu.

Svečiai atvyko su žmonomis ir vaikais. Vaikai buvo pasipuošę tautiniais drabužiais. Delegaciją priėmė rajono merė Daiva Žebelienė.

Kartu su Šilutės kuopos nariais, Klaipėdoje svečiai karių kapinėse padėjo vainikus, aplankė Karinių laivų flotilę ir Šaulių sąjungos būstinę. Sąjungos būstinėje S.Elbert įteiktas apdovanojimas už paramą Šilutės šauliams ir aktyvų bendradarbiavimą su jais – Mažosios Lietuvos jubiliejinis medalis.

Kaune delegacija pabuvojo Karo muziejuje ir Šaulių sąjungos būstinėje.

Svečiai sakė, kad mūsų krašto žmonės – išskirtinai šilti ir malonūs.

Šilutės šauliai oficialiai pakviesti apsilankyti Vokietijos Aschaffenburg – Schweinheim mieste. Pasak D.Jauniaus, vykti ketinama kitų metų vasarį arba kovą.