Svečiuose – „Muzikos paletė“

usenuose muzikantaiNiūroką vasario 14-os popietę Usėnuose nuskaidrino mieli ir  laukiami svečiai iš Šilutės – grupė „Muzikos paletė“.  Poetas  Marijus Budraitis  prisipažino esąs pusiau usėniškis, savu čia jaučiasi ir  žinomas dainuojamosios poezijos atlikėjas pamario krašte Adas Nausėda.  O štai nuostabaus Žydrės Adomaitienės ir Liudos Kašėtienės dueto atliekamų dainų usėniškiai gyvai klausėsi pirmą kartą.

Buvo įdomu išgirsti apie dainų autorės ir atlikėjos Žydrės Adomaitienės parengtą ir greitai pasirodysiančią kompaktinę plokštelę, nuoširdžiai, įtaigiai apie naujausią savo kūrybą pasakojo Marijus Budraitis. Kai poezijos posmus vėl ir vėl keitė dainos, gitarų akordai, svečiai paragino susirinkusiuosius pritarti žinomiausių dainų melodijoms. Nors ir nedrąsiai, bet pasigirdo pritarinčių.

Svečiams padėkojo Usėnų seniūnas Algirdas Rauktys ir bendruomenės pirmininkė Gražina Bardauskienė. Buvo labai gera, šilta ir nuoširdu. Skirstydamiesi usėniškiai kalbėjo, kad panašių susitikimų visada laukia.